رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

salavatalamohammad

کاربر ساده
 • تعداد ارسال ها

  0
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره salavatalamohammad

 • درجه
  کاربر جدید

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله به لطف الهی و تلاش های حضرت ایت الله تبریزیان و همکاران گرامیشان , طب اسلامی در سراسر کشور عزیزمان گسترش یافته است. برای افزایش اعتقاد دوستان و همچنین ثبت نتایج استفاده از داروها این صفحه رو ایجاد کردم. از شما دوستان درخواست دارم تجربیات موفق و یا غیر موفق خودتون در استفاده از داروها در زمینه مسایل عمومی و روش های طب اسلامی در این صفحه بیان کنید. خدا خیرتون بده ان شالله.
 2. بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله به لطف الهی و تلاش های حضرت ایت الله تبریزیان و همکاران گرامیشان , طب اسلامی در سراسر کشور عزیزمان گسترش یافته است. برای افزایش اعتقاد دوستان و همچنین ثبت نتایج استفاده از داروها این صفحه رو ایجاد کردم. از شما دوستان درخواست دارم تجربیات موفق و یا غیر موفق خودتون در استفاده از داروها در زمینه مغز و اعصاب و روان در این صفحه بیان کنید. خدا خیرتون بده ان شالله.
 3. تجربیات شما در استفاده از داروها

  بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله به لطف الهی و تلاش های حضرت ایت الله تبریزیان و همکاران گرامیشان , طب اسلامی در سراسر کشور عزیزمان گسترش یافته است. برای افزایش اعتقاد دوستان و همچنین ثبت نتایج استفاده از داروها این صفحه رو ایجاد کردم. از شما دوستان درخواست دارم تجربیات موفق و یا غیر موفق خودتون در استفاده از داروها در زمینه تولید مثل در این صفحه بیان کنید. خدا خیرتون بده ان شالله.
×