رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
sadat95

جواب های کوتاه کارشناس محترم

سوال

سلام میخواستم بدونم چرا جوابهایی که کارشناس محترم میدن اینقدر کوتاه هست بطوری که مجبوری برای هر قسمت سوالی بپرسی و. وقتی بگذاری تا جواب مورد نظرتو پیدا کنی

و اینکه ظاهرا جوابها بر اساس کتابهای استاد  که در دسترس همه نیست داده میشه

مثلا به این جواب نگاه کنید :

داروی پوستی مالیدنی را امتحان کنید.

یک داروی دیگر هم هست اگر این نشد آن!!

بنظر شما این جواب جای چند تا سوال دیگه نداره  تو هر قسمت انجمن برید همینه اینقدر باید سوال بپرسی تا جواب نهایی رو بگیری

داروی شیمیایی کاری نداره یا با یه لیوان آب میخوری یا تزریق میشه

اما داروی گیاهی فرق داره حساسه باید دقیق جواب داده بشه

اگر قراره جواب از این انجمن داده بشه چرا  در بعضی جوابها کاربر رو به پایگاه استاد ارجاع میدید

اگر قراره جناب کارشناس جواب بدن پس چرا بعضی کاربران جواب میدن کلی باید منتظر تایید جناب کارشناس باشی

کسی که اینجا مطلب میذاره بیماره و انتظار داره یه جواب فوری و درست و کامل داده بشه .... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

hm
  • 0

سلام

طب اسلامی نیاز به همکاری و همراهی همه دارد. اگر ما خودمان هم کمی بیندیشیم متوجه می شویم که این طب که چند نفر به طور جهادی برای گسترش و توسعه اش تلاش می کنند و نیاز به حمایت گسترده و نیروهای بسیار زیادی دارد. کمی بی انصافی است ما اینگونه قضاوت کنیم هدف این انجمن هم ویزیت از راه دور نیست. بعضی از موارد واقعا شخص باید به طبیب مراجعه کند. و جوابگویی به اینگونه سوالات از راه دور واقعا سخت و غیر قابل امکان می باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

aida  سلام 

از اینکه مسئولین محترم انجمن خالصانه و جهادی دارن کار میکنند شکی ندارم

و اصلا بخاطر همین حس عضو شدم ولی شما بفرمایید چه همکاری و همراهی از دست مثل من که هیچ سر رشته ای از طب نداره بر میاد جزء صبر و معرفی انجمن به دیگران ..

من و خیلی های دیگه از اطرافیان بیمارند و من این انجمنو معرفی میکنم و اونها هم بیمارشونو میگن و بیمار منتظر جواب درست  و خوب شدنه

اگر انجمن به هدف درمان و البته آشنایی مردم باطب اسلامی راه اندازی نشده پس چه هدفی داره ؟؟ از برنامه ها و مطالب که بنظر میرسه هدف درمانه ...

و حداقل انتظار اینه که در جواب مشکل بفرمایند که به پزشک مراجعه بشه یا ما نمیدونیم یا راهی نداریم یادارویی نیست آیا این توقع بیجایی از یک بیمار هست

گرچه اکثر کسانی که مشکلشونو مطرح میکنند قبلا به پزشک مراجعه کردند ولی نتیجه نگرفتند و قم هم که دردسترس همه نیست پس میشه این گفت هدف این انجمن در مانه اگه غیر این هست 

مسئولین محترم انجمن بفرمایند ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/14, 21:18:42، aida گفته است :

سلام

طب اسلامی نیاز به همکاری و همراهی همه دارد. اگر ما خودمان هم کمی بیندیشیم متوجه می شویم که این طب که چند نفر به طور جهادی برای گسترش و توسعه اش تلاش می کنند و نیاز به حمایت گسترده و نیروهای بسیار زیادی دارد. کمی بی انصافی است ما اینگونه قضاوت کنیم هدف این انجمن هم ویزیت از راه دور نیست. بعضی از موارد واقعا شخص باید به طبیب مراجعه کند. و جوابگویی به اینگونه سوالات از راه دور واقعا سخت و غیر قابل امکان می باشد.

سلام. 

همش هم اینطور که میفرمایید نیست.

بنده قم ویزیت شدم. اما هنوز همه مشکلاتمو نگفته بودم که گفتن وقتت تموم شد.

باید بیمارای صعب الاعلاج رو جدا ویزیت کنن و در اولویت بذارن 

ضمنا داروهارو کامل بهم نداده بودن. 

مثلا فقط سودابر دادن. اما اینجا میگن سه تا از مزاجام غلبه داره. 

خیلیامون خیلی رفتیم قم و راه دور رو هم تحمل کردیم . 

اگر قرار بر پرسش و پاسخ باشه باید جواب بدن. دو  هفته  هست سوال پرسیدم جواب نگرفتم. 

یکی به فکر بزرگ کردن لبشه با طب اسلامی و میره ویزیت. یه بدبختی هم مثل ما از بیماری لا علاج زجر میکشه. 

همه ما میدونیم کارشون سخته . حمایت کننده کمه.  اما یه کاریه که شروع شده. باید جواب بده.

الان سه جا فروش دارو داره با کانال. نه میدونیم کدوم راست میگه کدوم دروغ میگه. 

انصافم خوب چیزیه. هر قطره منو تا دم مرگ میبره. از بس دردم زیاد میشه. خب باید یکی باشه جواب بده یا نه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

دعا کنید توفیق ما بیشتر بشود که بتوانیم خدمت بهتری ارائه دهیم.

هدف ما جواب دادن به سوالات هست ولی باید توان و اولویت خودمان را هم در نظر بگیریم.

مثلا چند وقت است که تشخیص مزاج راه اندازی شده ولی جواب دادن به آن وقت زیادی میگیرد، ان شا الله بنا داریم برای آن یک برنامه آنلاین بریزیم که معطلی کمتر شود.

کوتاه بودن جواب ها هم مشکل نیست، مشکل این است که باید سوال و جواب های قبلی دیده شود بعد سواللل جدید بپرسند یا از جستجو استفاده کنند و سوال خود را بعد از خواندن مطالب قبلی مطرح کنند. بارها شده که به یک سوال چند بار جواب میدهیم، باز دوباره هم میپرسند. این نیاز به همکاری شما دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/16, 01:46:56، Aseman313 گفته است :

سلام. 

همش هم اینطور که میفرمایید نیست.

بنده قم ویزیت شدم. اما هنوز همه مشکلاتمو نگفته بودم که گفتن وقتت تموم شد.

باید بیمارای صعب الاعلاج رو جدا ویزیت کنن و در اولویت بذارن 

ضمنا داروهارو کامل بهم نداده بودن. 

مثلا فقط سودابر دادن. اما اینجا میگن سه تا از مزاجام غلبه داره. 

خیلیامون خیلی رفتیم قم و راه دور رو هم تحمل کردیم . 

اگر قرار بر پرسش و پاسخ باشه باید جواب بدن. دو  هفته  هست سوال پرسیدم جواب نگرفتم. 

یکی به فکر بزرگ کردن لبشه با طب اسلامی و میره ویزیت. یه بدبختی هم مثل ما از بیماری لا علاج زجر میکشه. 

همه ما میدونیم کارشون سخته . حمایت کننده کمه.  اما یه کاریه که شروع شده. باید جواب بده.

الان سه جا فروش دارو داره با کانال. نه میدونیم کدوم راست میگه کدوم دروغ میگه. 

انصافم خوب چیزیه. هر قطره منو تا دم مرگ میبره. از بس دردم زیاد میشه. خب باید یکی باشه جواب بده یا نه. 

سلام 

حق با شماست . بیماران صعب العلاج و مخصوصا جوانان باید در اولویت درمان قرار بگیرند . ان شاء الله خداوند به شما و همه بیماران شفای عاجل عنایت بفرماید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام

ما توسط إستاد ويزيت شديم ٦تا دارو نوشتن،بعد يك هفته مراجعه كرديم فقط ٢قلمشو دادن، به نظرم اينصورت كار كردن و عدم هماهنگي داروخانه با ويزيت باعث دلسرد شدن أفراد ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/08/20, 13:31:11، Mehdi57 گفته است :

سلام

ما توسط إستاد ويزيت شديم ٦تا دارو نوشتن،بعد يك هفته مراجعه كرديم فقط ٢قلمشو دادن، به نظرم اينصورت كار كردن و عدم هماهنگي داروخانه با ويزيت باعث دلسرد شدن أفراد ميشه

سلام کارهای مطب به ما ارتباطی ندارد و ما با این مجموعه ارتباط کاری نداریم ولی در حد توان و با تمام تلاش در جهت خدمت بهتر به شما خوبان منعکس می کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست