رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0

سوال

سلام

.    خانمي روز بعد از مصرف صفرابر بدنشان كهيرزد؟أيا ممكنه مربوط به اين دارو باشه؟و بايد مصرف صفرابر رو ادامه بده يا نه؟

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

  • 0
در در 1395/06/24, 18:27:40، Mehdi57 گفته است :

سلام

.    خانمي روز بعد از مصرف صفرابر بدنشان كهيرزد؟أيا ممكنه مربوط به اين دارو باشه؟و بايد مصرف صفرابر رو ادامه بده يا نه؟

سلام . خیر از عوارض این دارو نیست بلکه بر عکس به بر طرف شدن کهیر کمک می کند!

ناهار را مدتی ترک کنند و دوباره شروع کنند

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm
  • 0
در در 1395/07/06, 14:07:36، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام . خیر از عوارض این دارو نیست بلکه بر عکس به بر طرف شدن کهیر کمک می کند!

ناهار را مدتی ترک کنند و دوباره شروع کنند

sسلام صفرابر باید تا چند روز مصرف کرد بی حالی و خستگی مال این صفرابر هست

کلا دارو تقویت عصب و ابن مسعود تا کی بایدمصرف کرد

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×