رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

در زمستان چند سال پيش از خواب بادرد معده بيدارشدم و با دفع غير ارادى مواجه شدم بعد كم كم فهميدم كه مقعدم از داخل دارد تغيير شكل مى دهد و دچار التهاب مى شود پيش دكتر رفتم گفتن شقاق مقعد است و پماد دادند كه بزنم با توجه به اين كه طبع من سرد و خشك است بايد چكار كنم البته الان در حدى است كه مدفوع كامل خارج نمى شود بايد چىكار كنم و گاهى هم ترشحات سفيد رنگ متمايل به زرد خارج مى شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 8/15/2016 در 16:45، salpor گفته است :

در زمستان چند...

باید از داروی جامع و عسل به صورت تزریقی استفاده شود. استفاده از دارو ها و توصیه های معده از جمله مرکب 2 و جامع و آب زیره و... مفید است. مصرف پودر کاسنی با عسل یا شکر قرمز یا ماست تاثیر بسیار خوبی دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
مهمان   
مهمان

سلام

غیر از موارد بالا استفاده از روغن زیتون قبل و بعد از غذا موثر است حتی تنقیه با روغن زیتون و حتما در وعده غذا سبزی زیاد مصرف شود وعده غذا دوبار باشد ترک ناهار بسیار مفید است در صورت کم تحرکی تنبلی معده بوجود میآید علاوه بر هاضوم از نمک دریا و آویشن استفاده کنید عمل تنقیه خیلی به شما کمک خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلام

۱_شرط اول خوردن ملین ها می باشد مانند شیر ،عناب،شکر قرمز و ... ۲_ یک استکان عرق بومادران قبل غذا ۳_تنقیه قرص ویتامین ای ۴_ورزش و تحرک ۵_خوردن انگور با هسته دو خوشه در روز ۶_روغن زیتون قبل و بعد غذا. التماس دعا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست