رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
یا 14 معصوم

پیگیری دارو های ویزیت شده

سوال

با عرض سلام و خسته نباشید. من اهل اصفهان هستم. اول می خواستم از افراد مجموعه استاد تبریزیان تشکر و خسته نباشید بگم. هفته پیش که استاد تشریف آورده بودن  اصفهان از نزدیک دیدم که افراد این مجموعه چقدر دلسوزانه به مردم خدمت می کردند مثل اینکه همه بیمار های حاضر یکی از افراد خانواده خودشون می باشند.... از استاد تشکر و خدا قوت میگم جهت پرورش همچین شاگردانی. ..... دوم: نسخه های ما را یک آقایی گرفتند و گفتند باهاتون تماس میگیریم جهت ارسال دارو.... ولی متاسفانه خبری نشده و ما باید حتما هر چه زودتر دارو ها را استفاده کنیم..(مبتلا به بیماری مغزی) لطفا یک راهنمایی کنید.... تشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/06/27, 16:30:50، یا 14 معصوم گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید. من اهل اصفهان هستم. اول می خواستم از افراد مجموعه استاد تبریزیان...

سلام . بسیار خوب . از محل مربوطه یا شماره ای از مجموعه ای که مراجعه کردید پیگیری کنید. هر شهری مسئولین خود را دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 53 دقیقه قبل، یا 14 معصوم گفته است :

متاسفانه هیچ مسئول اصفهان را نمیشناسم!! اگر لطف کنید شماره ای ازشون بدید ممنون میشم...

با شماره ثابت مطب قم تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

پنج شنبه اول مهر با من تماس گرفتن برا دریافت دارو

من هم بی نهایت از جناب استاد تشکر میکنم ان شاالله خدا به ایشان سلامتی و طول عمر با عزت عنایت کنه ک انقدر زحمت میکشند و با حوصله و آرامش تک تک بیماران رو ویزیت کردند. واقعا حضورشون ب من انرژی مثبت و آرامش داد. ان شاالله ب لطف خدا دستشون برای من هم شفا باشه و مشکلم حل بشه.

از همکاران و شاگردانشون هم متشکرم ک این برنامه رو گذاشتند و زحمت زیادی کشیدند تا این تعداد زیاد بیماران رو ساماندهی کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست