رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام و خسته نباشید . من یک دختر سه ساله دارم که قلبش سوراخ هست و دماس سرش خیلی بالاست سرش همیشه گرم هست .باید از چه دارویی استفاده کنم . با تشکر 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/06/28, 23:05:33، مریم گفته است :

با سلام و خسته نباشید . من یک دختر سه ساله دارم که قلبش سوراخ هست و دماس سرش خیلی بالاست سرش همیشه گرم هست .باید از چه دارویی استفاده کنم . با تشکر 

سلام . این نشانه خوبی نیست. باید از صفرابر و سرد کننده استفاده کند. و هر چه سریع تر نزد استاد تشریف بیاورید تا اگر حجامت نقره سر نیاز دارد انجام شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

بسمه تعالی              

با سلام ، 1 اینجانب مردی هستم با سن حدود 48 سال . حدود 16 سال است که به مرض اعصاب مبتلا هستم بر اثر فشار عصبی سر داغ میشود و گاهی عرق سرد میکند . وقتی اعصاب متشنج است در این گونه مواقع بدن گرم و ملتهب است و زبان خشک میشود. اكنون نيز بعضي وقتها نصف طول شب و بعضي وقتها تمام شب بيدارم و دردی عصبی در کمر شروع میشود که بسیار اذیت میکند 2 - کف پاها مخصوصا پای چپ همیشه ایام مخصوصا زمستان سرد ودر کف پای چپ احساس گرفتگی و فشار دارم
 3 -  . زمانی که حتی ادرار زیاد داشته باشم خروج ادرار با فشار نیست و باید آب بریزم  با قند خون حدود 83 و 1.24=psa  4    - حدود 5 سال است که آرتروز گردن نیز گرفته ام یکی دو با توسط طب سنتی درمان کرده ام که بهتر شده اما دوباره عود کرده 5 - نیز نفخ داشته ام که بر اثر درمانهای شیمیایی وسنتی بهتر شده اما خوب نشده 6 مقداری عرق سرد 7 دید چشم که کم شده 8 حدود 30 ماه است زانوها سرد است مخصوصازمستان و این اذیت میکند 9 خارش زیاد سر 10 غلضت خون 11 درد انتهای فک چپ 12 خشکی زبان و لب در موقع عصبی ضمنا از لحاظ کلسترول و چربی مشکل ندارم . میزان ورزش بنده دوچرخه سواری روزی حدودا 3.5 کیلومتر است. خواهشمند است فعلا در مورد اعصاب و پرستات و عرق سرد راهنمایی کنید . خدا خیر دهد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست