رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
R,f

درد شدید هنگام محتلم شدن

سوال

R,f    1

سلام 

من 21سالمه و مجرد . خیلی به ندرت محتلم میشم مثلاً 2سال یک بار. ولی با درد بسیار شدید از مقعد تا زیر بیضه ها که حدود 10 دقیقه طول می‌کشد و رنگ منی هم قهوه‌ای میباشد 

لطفا راهنمایی کنید برای درمان مشکل 

درآزمایش اسپرمی که داشتم حرکتش صفر بود ممنون  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/07/08, 10:52:24، R,f گفته است :

سلام 

من 21سالمه و مجرد . خیلی به ندرت محتلم میشم مثلاً 2سال یک بار. ولی با درد بسیار شدید از مقعد تا زیر بیضه ها که حدود 10 دقیقه طول می‌کشد و رنگ منی هم قهوه‌ای میباشد 

لطفا راهنمایی کنید برای درمان مشکل 

درآزمایش اسپرمی که داشتم حرکتش صفر بود ممنون  

سلام چون مجرد هستید استفاده از تقویت کننده های مستقیم خوب نیست از قرص خون و سویق گندم و جو استفاده شود. برای بهبود کیفیت منی از پودر کاسنی استفاده شود اما کم مصرف کنید که غلبه جنسی ایجاد نشود مثلا یک روز در میان یک قاشق مربا خوری .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 14 ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام چون مجرد هستید استفاده از تقویت کننده های مستقیم خوب نیست از قرص خون و سویق گندم و جو استفاده شود. برای بهبود کیفیت منی از پودر کاسنی استفاده شود اما کم مصرف کنید که غلبه جنسی ایجاد نشود مثلا یک روز در میان یک قاشق مربا خوری .

سلام

من مجرد هستم

1_ آیا کم محتلم شدن نشانه بیماری است؟

2_ بعضی اوقات در انتهای تخلیه ادرار مایعی شبیه منی (شیری رنگ و چسبناک) خارج می شود که بدون جهش و شل شدن بدن است.آیا می تواند نشانه بیماری باشد؟

3_ منظور از پودر کاسنی ، پودر تخم آن است یا برگ آن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/11/10, 13:50:01، یا مهدی (عج) گفته است :

سلام

من مجرد هستم

1_ آیا کم محتلم شدن نشانه بیماری است؟

2_ بعضی اوقات در انتهای تخلیه ادرار مایعی

کم محتلم شدن مشکلی ندارد ولی اگر همراه درد است پیگیری کنید. به طور معمول مخلوط شیر و عسل استفاده کنید . پودر کاسنی به خاطر طبع معتدلی که دارد نیز مناسب است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 13 ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

کم محتلم شدن مشکلی ندارد ولی اگر همراه درد است پیگیری کنید. به طور معمول مخلوط شیر و عسل استفاده کنید . پودر کاسنی به خاطر طبع معتدلی که دارد نیز مناسب است.

سلام

خیر اصلا دردی ندارد.دارویی را که تجویز فرمودید برای چیست؟ یعنی چه مشکلی در بدن من بود و یا چه چیزی وجود داشت که باعث شد  این داروها را تجویز کنید؟ لطفا توضیح بدید چون برام مهمه؟

در ضمن سوالات زیر را دوباره می پرسم چون به جوابشان نرسیدم.لطفا پاسخ بدید هر چند می دونم حجم سوالات زیاده؟

در در 1395/11/10, 13:50:01، یا مهدی (عج) گفته است :

بعضی اوقات در انتهای تخلیه ادرار مایعی شبیه منی (شیری رنگ و چسبناک) خارج می شود که بدون جهش و شل شدن بدن است.این نشانه چیست؟

3_ منظور از پودر کاسنی ، پودر تخم آن است یا برگ آن؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست