رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
Zxxx

چرا پسر من خوب نشد

سوال

سلام دو ماه پیش منزل آیت الله ناصری بودم که یه نفر استاد تبریزیان را معرفی کرد تا اون موقع اصلا اسمشون را هم نشنیده بودم گفت برای همه بیماری های لاعلاج درمان داره رفتم تو نت سرچ کردم این حرف را هم خود استاد زده بودند که برای همه بیماری ها درمان داره 

پس کو? ? ? چرا پسر من خوب نشد چرا هیچ فرقی نکرد با چه امیدی اومدم قم با چه شوق و ذوقی پای تلفن مینشستم که نوبت بگیرم 

چقدر منتظر روز نوبت بودم پدرم و مادرم گفتند نرید فایده نداره

اما من قبول نکردم و اومدم 

امشب همسرم گفت پس چرا هیچ فرقی نکرد 

چقدر تعریف میکردی از استاد تبریزیان 

من هیچ جوابی نداشتم فقط گفتم بزار تموم بشه داروها 

من از رحمت خدا هیچ وقت ناامید نمیشم همیشه منتظر معجزه میمونم 

اما این حرف استاد که گفتند برای همه بیماری ها درمان داره کو? پس چرا پسر من هیچ تغییری نکرد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

با سلام.

اگر دیده باشید در مطب یک بنر نصب شده و اولین مورد ذکر شده در بنر اینه که اگر به طب اسلامی اعتقاد دارید درمان خواهید شد.

طب اسلامی برگرفته از تجربیات افرادی مث بوعلی سینا و حکیم جرجانی و سقراط و ... نیست. چیزیه که از جانب خدا و بواسطه علم خدادادی ائمه علیهم السلام رسیده.

اگر واقعا اعتقاد دارید که ان شاء الله درمان صورت میگیره( به هر حال هر بیماری طول درمان داره). کسی که واقعا اعتقاد داشته باشه. این نکته رو در نظر میگیره که در سخن ائمه معصومین شفاء قرار داره. و اگر با اعتقاد عمل شد و نتیجه نداد. حتما حکمتی درش هست. و باید استقامت داشت.

شما رو نمیدونم. ولی افرادی هستن که تمام مکاتب طبی اعم از شیمیایی، سنتی ایرانی هندی چینی و ... رو طی میکنن. وقتی نتیجه نگرفتن میرسن به طب اسلامی و تازه میخوان سریع جواب بگیرن.

ان شاء الله خدا همه بیماران. علی الخصوص بیمار شما رو شفا بده. 

ولی با اعتراض به زحمت کشای طب اسلامی و قهر کردن درب خونه اهل بیت کار درست نمیشه.

یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

همان مشکل بیضه منظور شما است؟

از درمان نا امید نباشید. دوباره از استاد در این باره سوال می پرسیم ان شا الله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام 

من قهر نکردم هنوز هم ناامید نشدم ولی جای من نیستید 4 سال سختی 4 سال همش با اظطراب و نگرانی زندگی کردن 

فقط ناراحتم خیلی 

اولین بار که داشتم میرفتم تهران پیش دکتری که خیلی ازش تعریف میکردند هنوز نرفته میدونستم که نتیجه ای نمیگیرم 

اما استاد را که شنیدم یه لحظه هم به ذهنم خطور نکرد که اونم مثل بقیه باشه با امید و اعتقاد کامل اومدم 

تهران 4 میلیون خرج کردیم اما استاد بنده خدا یک ریال هم از ما نگرفت  

من معذرت خواهی میکنم اگه بد صحبت کردم 

نه آقای کارشناس بیضه که هیچی 

پسر من که یه درد دو درد نداره گفته بودم متابولیک داره الان 4 سال و نیمشه نه راه میره نه میشینه نه حرف میزنه نه رشد میکنه الان 7 کیلو وزن داره 

من چیکار کنم آقای کارشناس خسته شدم استاد آخرین امیدم بود همیشه میگفتم خدا باعث آشنایی ما و استاد شده اما باز دوباره شرمنده همسرم شدم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام دوست عزیز ناراحت شدم برای پسر عزیزتون از خداوند میخوام به حق امام حسین و طفل شش ماه شون پسرتون شفا بگیره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

خیلی متاثر شدم من برا مریضی بچه هام به نماز جعفر طیار خیلی اعتقاد دارم همه سعیم میکنم تو حرم برا شفای پسرتون بخونم

ناامید نباشید دید شما به خدا ی مهربون هر طوری باشه حتما اون اتفاق میفته مسلما دید شما شفای پسرتونه پس تحقق پیدا میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ممنونم بانوی عزیز

فاطمه جان مشهد هستی? لطف خیلی بزرگی میکنی  التماس دعا

فقط یه دعا هم بکنی برای شفای پسرم یه دنیا برام ارزش داره 

واقعا دیگه از همه جا ناامید شدم 

فقط یه امید مونده بود برام  اونم تبریزیان که از ایشون هم ناامید شدم اونم مثل بقیه

فقط خدا میتونه یه معجزه کنه فقط خداس که هیچوقت نباید ازش ناامید شد 

هر کی پست منو میخونه برای شفای پسر 4 ساله من دعا کنه به حق این شب های عزیز شفا پیدا کنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام مادر مهربون شب احیای عاشورا به عهدم وفا کردم  تو حرم عمه سادات نماز جناب جعفر رو خوندم لحظه اذون صبح هم خیلی دعاش کردم به روسیاهی خودم یقیین دارم ولی بزرگی خدای مهربون وقتی با عظمت شب عاشورا  وحرم عمه سادات و لحظه اذون صبح گره میخوره به شفای پسر نازنینت مطمین میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

خیلی خیلی ممنون عزیزم 

ان شالله هرچی از خدا میخواهی بهت بده 

شما دل پاک و قلب مهربونی داری حتما نزد خدا روسفیدی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست