رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 1
mohadese

ارسال دارو به شهرستانها

سوال

باسلام و تشکر فراوانما در شهرستان زتدگی میکنیم و نیاز به چند داروی اسلامی دارم از قبیل قرص خون و داروی خونساز. آیا امکان دارد این داروها را پست نمایید اگر امکان دارد چگونه اقدم کنیم و با کجا تماس بگیریم؟ با شماره هایی که در سایت گذاشته بودید تماس گرفتم هیچکدام پاسخگو نبودند فایل صوتی پخش میکردند. با سپاس فراوان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/07/13, 17:50:26، mohadese گفته است :

باسلام و تشکر فراوانما در شهرستان زتدگی میکنیم و نیاز به چند داروی اسلامی دارم از قبیل قرص خون و داروی خونساز. آیا امکان دارد این داروها را پست نمایید اگر امکان دارد چگونه اقدم کنیم و با کجا تماس بگیریم؟ با شماره هایی که در سایت گذاشته بودید تماس گرفتم هیچکدام پاسخگو نبودند فایل صوتی پخش میکردند. با سپاس فراوان.

ان شا الله در همین سایت این مشکل را هم برطرف می کنیم. به فضل خدا. نیاز به دعای شما خوبان می باشد

تا کنون خیلی از مقدمات آن انجام شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/07/13, 17:50:26، mohadese گفته است :

بله منم چندباری تماس گرفتم که جواب ندادن. دعا میکنیم که زودتر مدیریت صحیح و جامعی رو شروع کنند تا ما از این طب ارزشمند بهره مند شویم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست