رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
بانو59

کودک و تغذیه ..بیماری کودکان ..تغذیه کودکان

سوال

سلام و خسته نباشید فرزند 14 ماه ای دارم که نسبت به سنش هنوز حرف نمیزند ولی بیشتر صحبت ها را متوجه میشود .اب دهانش خیلی زیاد میاد ولباسش رو خیس میکنه با توجه به این که دندانهایش رو در اورده. خیلی کم اشتهاس و کم وزن .خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 2 ساعت قبل، بانو59 گفته است :

سلام و خسته نباشید فرزند 14 ماه ای دارم که نسبت به سنش هنوز حرف نمیزند ولی بیشتر صحبت ها را متوجه میشود .اب دهانش خیلی زیاد میاد ولباسش رو خیس میکنه با توجه به این که دندانهایش رو در اورده. خیلی کم اشتهاس و کم وزن .خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید 

سلام . اگر سر فرزند شما هم گرم می شود باید مراقبت کنید و حتما توسط استاد ویزیت شوید.

ولی اگر سرش گرم نمی شود و بدنش گرم می شود باید صفرا بر استفاده کند. در رشد و وزن گرفتن او تاثیر دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 19 ساعت قبل، بانو59 گفته است :

استاد سرش خیلی گرم نمیشه ولی زیاد عرق میکنه گاهی اوقات گرمه ولی اکثرا معمولیه دمای سرش خیلی پر تحرک هست 

خوب . صفرا دارد باید از صفرابر استفاده شود . ترکیب کامل آن در مطالب انجمن هست جستجو کنید.

تخم خرفه مورد مناسبی است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام. خاهش میکنم نسبت ب تغذیه کودک (ک هنوز دندان هایش کامل درنیامده و غذای او صرفا سوپ است) راهنمایی بفرمایید ک سوپ با چه گوشتی درست شود ؟ ایا هرروز با گوشت گوسفند درست شود؟ اگر نه، با چه گوشتی برای کودک مفید است؟ پیشاپیش از پاسخگویی تون ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 4 ساعت قبل، seyyed tmp گفته است :

سلام. خاهش میکنم نسبت ب تغذیه کودک (ک هنوز دندان هایش کامل درنیامده و غذای او صرفا سوپ است) راهنمایی بفرمایید ک سوپ با چه گوشتی درست شود ؟ ایا هرروز با گوشت گوسفند درست شود؟

سلام استفاده از سویق گندم و جو به عنوان کمک کننده به رشد بسیار مهم و موثر است. نیازی هم نیست هر روز گوشت استفاده کنند.

گوشت های دیگر از جمله بچه شتر و بلدرچین و کبوتر و ... نیز مناسب هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست