رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

27 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

hm
  • 0
در در 1395/07/20, 09:12:38، ریاحین گفته است :

سلام وخداقوت ، برای سیاهی دور چشم و پف زیر چشم طب سنتی دارویی دارد؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام برای پف . ترکیب زنیان و گردو. و برای سیاهی ، داروی سواد. سواد داروی ترکیبی است.

زنیان گردو : (ترکیب زنیان و مغز گردو به نسبت مساوی حداقل دو قاشق غذاخوری، هر شب تا یک هفته)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 0
در 19 ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام برای پف . ترکیب زنیان و گردو. و برای سیاهی ، داروی سواد. سواد داروی ترکیبی است.

زنیان گردو : (ترکیب زنیان و مغز گردو به نسبت مساوی حداقل دو قاشق غذاخوری، هر شب تا یک هفته)

ممنون از شما ، لطفا بفرمایید  ترکیب زنیان و گردو باید خورده شود یا ضماد است و چطور داروی سواد را تهیه کنم ،

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

به نظر من اگر میخواین سیاهی دور چشم هاتون از بین بره ، مقاله درمان سریع سیاهی دور چشم رو که توی سایت زیباشیم هست مطالعه کنید. خیلی کامله. تا الان کامل تر از این مقاله ندیدم. یارو خودش کارشناس زیباییه و هر روشی که برای از بین بردن این تیرگی ها وجود داره رو گفته . خیلی خوبه کلا. از علت سیاهی دور چشم شروع کرده تا معرفی بهترین کرم های دور چشم و بهترین ماسک برای رفع سیاهی دور چشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 14 ساعت قبل، rezzazi گفته است :

به نظر من اگر میخواین سیاهی دور چشم هاتون از بین بره ، مقاله درمان سریع سیاهی دور چشم رو که توی سایت زیباشیم هست مطالعه کنید. خیلی کامله. تا الان کامل تر از این مقاله ندیدم. یارو خودش کارشناس زیباییه و هر روشی که برای از بین بردن این تیرگی ها وجود داره رو گفته . خیلی خوبه کلا. از علت سیاهی دور چشم شروع کرده تا معرفی بهترین کرم های دور چشم و بهترین ماسک برای رفع سیاهی دور چشم

این سایت مربوط به طب اسلامی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری