رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام، خداقوت

بنده یه مادربزرگی دارم که 68 سالشونه و درگیر بیماری های متعدد هستند. ایشون باید حضوری ویزیت بشوند؟ چون قم نیستیم، رفت و آمد به قم برامون سخت هست. بنده میتونم با مطالعه مطالب سایت به ایشون تا حدودی کمک کنم؟ یا ممکنه خطرناک باشه و بیماری هاشون عود کنه؟ ممنون میشم در رابطه با درمان بیماری های ایشون به بنده کمک کنین. خیلی سختی میکشن. اجرتون با خانم فاطمه زهرا(س)

دیابت، فشار خون، کلسترول و تپش قلب دارند و به گفته پزشکشون قلبشون بزرگ شده و مدتی ایست که پاهای لگن شون هم درد میکنه و نمیتونن راحت بشینن. و حتما باید روی تویوپ بشینن. وزن شونم بالاست حدودا 87. رگ های پاهاشونم چند ماه پیش گرفته بود که با میله ای باز کردن، ولی الان دوباره گرفته. چشم شونم هم آب مروارید داشت و هم ناخنک. که حدود 1 سال پیش عمل کردند ولی هنوز هم اذیت میشن و میگن دچار دوبینی هستند و خیلی که از چشم شون استفاده میکنند، دچار سرگیجه و سردرد میشن. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/07/23, 21:53:20، yeki گفته است :

سلام، خداقوت

بنده یه مادربزرگی دارم که 68 سالشونه و درگیر بیماری های متعدد هستند. ایشون باید حضوری ویزیت بشوند؟ چون قم نیستیم، رفت و آمد به قم برامون سخت هست. بنده میتونم با مطالعه مطالب سایت به ایشون تا حدودی کمک کنم؟ یا ممکنه خطرناک باشه و بیماری هاشون عود کنه؟ ممنون میشم در رابطه با درمان بیماری های ایشون به بنده کمک کنین. خیلی سختی میکشن. اجرتون با خانم فاطمه زهرا(س)

دیابت، فشار خون، کلسترول و تپش قلب دارند و به گفته پزشکشون قلبشون بزرگ شده و مدتی ایست که پاهای لگن شون هم درد میکنه و نمیتونن راحت بشینن. و حتما باید روی تویوپ بشینن. وزن شونم بالاست حدودا 87. رگ های پاهاشونم چند ماه پیش گرفته بود که با میله ای باز کردن، ولی الان دوباره گرفته. چشم شونم هم آب مروارید داشت و هم ناخنک. که حدود 1 سال پیش عمل کردند ولی هنوز هم اذیت میشن و میگن دچار دوبینی هستند و خیلی که از چشم شون استفاده میکنند، دچار سرگیجه و سردرد میشن. 

سلام .

بله می توانید به ایشان کمک کنید. برای دیابت باید تعدادی دارو استفاده کنند تا تهیه دارو سویق جو استفاده کنند و ناهار را ترک کنند.

برای فشار خون هر روز سه تا 5 حبه سیر استفاده کنند و در یک فرصتی حجامت اسلامی انجام دهند

برای کلسترول و وزن زیاد همان ترک ناهار و استفاده از دم کرده سنا و گل محمدی 5 بار به فاصله 3 روز به 3 روز

برای مشکل چشم سرمه اثمد استفاده کنند آرام آرام خوب می شود.

تپش قلب و بزرگی قلب، استفاده از سرکه اسلامی -یا حتی سنتی- و استفاده زیاد از به.

در هر مورد داروهای تکمیلی هم هست که در صورت توانایی حضور یافتن می توانید تهیه کنید.

ترک غذاهای صنعتی و فراوری شده از جمله کنسروها و مواد کارخانه ای بهبودی را سرعت می بخشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm