رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
یاسمن

روغن مصرفی

سوال

سلام.لطفا در مورد روغن مصرفی به خصوص سرخ کردنی  مطلب بزارید.مدتیه از روغن زیتون بکر در غذاها استفاده میکنیم ودیگه از  روغن های مایع صنعتی استفاده نمی کنیم ولی شنیده میشه که روغن زیتون برای سرخ کردن خوب نیست بالاخره هرچی هم سرخ کردنی کم استفاده کنیم ولی گاهی لازم میشه.و الان مکان هایی هست که جلوی خریدار روغن کنجدمیگیرن .روغن شحم گاو کمیاب است یا حداقل من جایی ندیدم فروخته بشه.لطفا راهنمایی کنید.متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/07/25, 15:36:28، یاسمن گفته است :

سلام.لطفا در مورد روغن مصرفی به خصوص سرخ کردنی  مطلب بزارید.مدتیه از روغن زیتون بکر در غذاها استفاده میکنیم ودیگه از  روغن های مایع صنعتی استفاده نمی کنیم ولی شنیده میشه که روغن زیتون برای سرخ کردن خوب نیست بالاخره هرچی هم سرخ کردنی کم استفاده کنیم ولی گاهی لازم میشه.و الان مکان هایی هست که جلوی خریدار روغن کنجدمیگیرن .روغن شحم گاو کمیاب است یا حداقل من جایی ندیدم فروخته بشه.لطفا راهنمایی کنید.متشکرم

استفاده از روغن های توصیه شده برای سرخ کردن مشکلی ندارد.

به این حرف ها گوش ندهید.

بله متاسفانه در تهران به طور عجیبی شحم گاو را نابود می کنند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/07/25, 15:36:28، یاسمن گفته است :

سلام . مشکلی ندارد استفاده از همه روغن هایی که معرفی شده است به عنوان روغن سرخ کردنی مشکلی ندارد. حتی روایت داریم که بادمجان را با روغن زیتون سرخ کنید.

این مطالب تبلیغات و شبهه افکنی های متخصمانه یا جاهلانه است !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست