رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

باسلام وخداقوت.مدتیست که قسمتی از صورتم (گوشه های بینیم وخط خنده ام)دچار قرمزی وخارش ودون دون های زیر پوستی شده.از داروی صاف کننده هم بطور مداوم استفاده میکنم.علت وراه درمونش چیه؟ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 12 ساعت قبل، آوا گفته است :

باسلام وخداقوت.مدتیست که قسمتی از صورتم (گوشه های بینیم وخط خنده ام)دچار قرمزی وخارش ودون دون های زیر پوستی شده.از داروی صاف کننده هم بطور مداوم استفاده میکنم.علت وراه درمونش چیه؟ممنون

ناهار را ترک کنید و از داروی مرکب 10 استفاده شود.

استفاده مرتب از عسل و 7 عدد سیاه دانه ، آب ولرم ناشتا و سویق خشک ناشتا کمک کننده خواهد بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

عسل وهفت عدد سیاه را چگونه استفاده کنم؟دچار غلبه صفرا وسودا هستم وداروهای زیادی رو استفاده میکنم اینایی که فرمودین باعث تداخل دارویی نمیشن؟ودرضمن بسیار لاغروضعیف هستم ترک ناهار باعث ضعف بیشتر نمیشه؟ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/30, 12:01:57، آوا گفته است :

عسل وهفت عدد سیاه را چگونه استفاده کنم؟دچار غلبه صفرا وسودا هستم وداروهای زیادی رو استفاده میکنم اینایی که فرمودین باعث تداخل دارویی نمیشن؟ودرضمن بسیار لاغروضعیف هستم ترک ناهار باعث ضعف بیشتر نمیشه؟ممنون

چه داروهایی استفاده می کنید؟ معمولا داروهای طب اسلامی تداخل ندارند.

خیر ، شام را مقوی تر و کامل بخورید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

متشکرم.داروهای ابن مسعود،سردکننده،تقویت عصب،صفرابر،صاف کننده،لخته خون،سویق نخود وگندم وجو،افتاده گی رحم.یک دوره استفاده کرده ام بصورت کامل ودور دومم داره تموم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سویق سنجد و گندم رو میشه با هم ترکیب کرد و به بچه 1 ساله داد به صورت فرنی یا هر طور دیگه؟؟

برای درست کردن سویق سنجد لازمه پوست و گوشت و هستشو جدا جدا اسیاب و تفت بدیم؟میشه کامل اسیاب کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/30, 12:01:57، آوا گفته است :

سلام .یک قاشق مربا خوری عسل و هفت عدد سیاهدانه که بهتر است جویده شود .کمی هم اب روی ان بنوشید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/08/24, 20:01:55، محمدرضا گفته است :

سویق سنجد و گندم رو میشه با هم ترکیب کرد و به بچه 1 ساله داد به صورت فرنی یا هر طور دیگه؟؟

برای درست کردن سویق سنجد لازمه پوست و گوشت و هستشو جدا جدا اسیاب و تفت بدیم؟میشه کامل اسیاب کرد؟

بسیار عالی است. سنجد به طور کامل باشد و به طور کامل تفت داده شود هم عالی است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/08/24, 18:54:27، آوا گفته است :

متشکرم.داروهای ابن مسعود،سردکننده،تقویت عصب،صفرابر،صاف کننده،لخته خون،سویق نخود وگندم وجو،افتاده گی رحم.یک دوره استفاده کرده ام بصورت کامل ودور دومم داره تموم میشه.

منظور داروهای شیمیایی بود ، اشکالی ندارد تداخل خیلی کم پیش می آید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام.پرهیزات وداروهای بالا (آب ولرم ناشتا،ترک ناهار،صاف کنده خون ومرکب ده.عسل وسیاه دانه)رو که راجب مشکل من (قرمزی قسمتی از صورتم)که فرمودین به مدت سه ماه رعایت کردم وهیچ نتیجه ای نگرفتم ممنون میشم راهدیگه ای بهم بگین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ممنون.میبخشین من باید مرکب یک رو با سنا استفاده کنم یا فقط خودشو؟اخه میگن بعد پاکسازی سموم بایدبا استفاده از سنا دفع بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/12/02, 16:57:43، آوا گفته است :

ممنون.میبخشین من باید مرکب یک رو با سنا استفاده کنم یا فقط خودشو؟اخه میگن بعد پاکسازی سموم بایدبا استفاده از سنا دفع بشه.

ابتدا سنا استفاده کنید بعد از یکی دو روز مرکب 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -1
در در 1395/11/29, 14:04:02، آوا گفته است :

سلام.پرهیزات وداروهای بالا (آب ولرم ناشتا،ترک ناهار،صاف کنده خون ومرکب ده.عسل وسیاه دانه)رو که راجب مشکل من (قرمزی قسمتی از صورتم)که فرمودین به مدت سه ماه رعایت کردم وهیچ نتیجه ای نگرفتم ممنون میشم راهدیگه ای بهم بگین؟

روی موضع روغن بنفشه پایه زیتون بمالید مرتب و مرکب 1 استفاده کنید حداقل 3 عدد.

البته اگر حضوری مراجعه کنید تا بهتر بررسی شود جواب کامل تری خواهید گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست