رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
Meygol

اقدام به بارداری

سوال

سلام.بنده یک کیست هموراژیک ۵ سانتی داشتم داروی حضرت ایت ا... مصرف کردم،الان  یک سانت شده و توی سونوگرافی جدید دکتر فوق تخصص رفتم گفت یک چیزی زیر کیست هست مشکوک به آندومتریوز به حد دوسانت و شاید هم از بقایای کیست باشه،تشخیص صددرصد هم فقط با لاپاروسکوپی مشخص میشه .

۱_حالا به نظرشما داروی آندومتریوز هم استفاده کنم؟۲_اگر آندومترویزنباشد مصرف داروی بی خودی ضرر ندارد؟ 

۳_شوهرم واریکوسل گرید یک دارند ،چه دارویی و چند بار استفاده کنند؟البته اسپرم آنالیز ایشون خوب بود.میترسیم عود کند . 

۴_قصد داریم انشاالله پنج ماه دیگر اقدام به فرزند دار شدن کنیم،ممنون میشم بفرمایید از الان چه کارهایی کنیم؟ طبع من بلغم و شوهرم صفرا هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/08/02, 10:51:31، Meygol گفته است :

سلام.بنده یک کیست هموراژیک ۵ سانتی داشتم داروی حضرت ایت ا... مصرف کردم،الان  یک سانت شده و توی سونوگرافی جدید دکتر فوق تخصص رفتم گفت یک چیزی زیر کیست هست مشکوک به آندومتریوز به حد دوسانت و شاید هم از بقایای کیست باشه،تشخیص صددرصد هم فقط با لاپاروسکوپی مشخص میشه .

۱_حالا به نظرشما داروی آندومتریوز هم استفاده کنم

1 - استفاده از داروی آندومتریوز مشکلی ندارد و عوارضی هم ایجاد نمی کند

2 - اگر شما و همسرتان از سویق گندم و جو قبل از بارداری استفاده کنید خیلی خوب و مفید است.

همسرتان اگر از داروهای تقویت اسپرم استفاده کند خوب است. دعای فرزند دار شدن هم خوب و مفید است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری