رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
Meygol

اقدام به بارداری

سوال

سلام.بنده یک کیست هموراژیک ۵ سانتی داشتم داروی حضرت ایت ا... مصرف کردم،الان  یک سانت شده و توی سونوگرافی جدید دکتر فوق تخصص رفتم گفت یک چیزی زیر کیست هست مشکوک به آندومتریوز به حد دوسانت و شاید هم از بقایای کیست باشه،تشخیص صددرصد هم فقط با لاپاروسکوپی مشخص میشه .

۱_حالا به نظرشما داروی آندومتریوز هم استفاده کنم؟۲_اگر آندومترویزنباشد مصرف داروی بی خودی ضرر ندارد؟ 

۳_شوهرم واریکوسل گرید یک دارند ،چه دارویی و چند بار استفاده کنند؟البته اسپرم آنالیز ایشون خوب بود.میترسیم عود کند . 

۴_قصد داریم انشاالله پنج ماه دیگر اقدام به فرزند دار شدن کنیم،ممنون میشم بفرمایید از الان چه کارهایی کنیم؟ طبع من بلغم و شوهرم صفرا هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/08/02, 10:51:31، Meygol گفته است :

سلام.بنده یک کیست هموراژیک ۵ سانتی داشتم داروی حضرت ایت ا... مصرف کردم،الان  یک سانت شده و توی سونوگرافی جدید دکتر فوق تخصص رفتم گفت یک چیزی زیر کیست هست مشکوک به آندومتریوز به حد دوسانت و شاید هم از بقایای کیست باشه،تشخیص صددرصد هم فقط با لاپاروسکوپی مشخص میشه .

۱_حالا به نظرشما داروی آندومتریوز هم استفاده کنم

1 - استفاده از داروی آندومتریوز مشکلی ندارد و عوارضی هم ایجاد نمی کند

2 - اگر شما و همسرتان از سویق گندم و جو قبل از بارداری استفاده کنید خیلی خوب و مفید است.

همسرتان اگر از داروهای تقویت اسپرم استفاده کند خوب است. دعای فرزند دار شدن هم خوب و مفید است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm