رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 1
salavatalamohammad

تجربیات شما در استفاده از داروها

سوال

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله به لطف الهی و تلاش های حضرت ایت الله تبریزیان و همکاران گرامیشان , طب اسلامی در سراسر کشور عزیزمان گسترش یافته است.

برای افزایش اعتقاد دوستان و همچنین ثبت نتایج استفاده از داروها این صفحه رو ایجاد کردم.

از شما دوستان درخواست دارم تجربیات موفق و یا غیر موفق خودتون در استفاده از داروها در زمینه مسایل عمومی و روش های طب اسلامی در این صفحه بیان کنید.

خدا خیرتون بده ان شالله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1

سلام.واسه تیرویدپرکارمادرم نمک دریا رو جایگزین کردم وداروی جامع امام رضا.ع. با مرزنجوش دادم و3شب درمیان علایم بهبودی دیده میشه ولی هنوز آزمایش خون نداده.رماتسمش با انجیروشنبلیله وطریفل زیاد فرق کرده ,واسه آرتروز هم پماد ومرکب مفاصل وشیطرج استفاده میکنیم هنوز خوب نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

بنده  چند بیمار خدمت حاج اقا معرفی کرده ام  بجز یک نفر که بهبودی نسبی دارند بقیه خوب نشدند .

نکته ای هم که هست و میشه گفت ضعف بزرگی است و در عالم پزشکی قابل قبول نیست . قطع ارتباط بیمار با پزشک  و یا نبودن داروها  و تعطیلی مطب می باشد . یعنی همه چیز  بطور ناقص پیش می رود  و با این حال انتظار پاسخ مثبت از درمان گرفتن نباید داشت .  بیمار یک بار ویزیت میشه  برا بار دوم یا استاد نیستند  .یا نمیشه وقت گرفت . اگر مریضی  انتظار خوب شدن داشته باشه . باید  معجزه بشه . تنها  موردی که خوب کار می کنه بخش تبلیغات است  خوب وقتی کسی برای معالجه نیست  و دارو همیشه در دسترس نمی باشد  این همه تبلیغات برای چیست ؟  فکر میکنم سود این تبلیغات به نفع اونهایی است که از اب گل الود ماهی می گیرند و داروهای استاد تبریزیان را می فروشند  و میشه گفت کاسبی می کنند  و متاسفانه داروهای سفارشی  و داروهایی هم که از قم گرفتیم کاملا باهم متفاوت است  و این یعنی بلبشور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

با سلام 

شما می فرمایید  فروشندگان داروی سفارشی مورد تایید نیست  در حالیکه دارویی که اقای ابراهیمی از تهران می فرستد  شماره شان در کانال در محضر استاد تبریزیان تبلیغ شده است . و همین دارو با درویی که از قم گرفتیم کاملا فرق داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/10/18, 02:10:13، نگار گفته است :

با سلام 

شما می فرمایید  فروشندگان داروی سفارشی مورد تایید نیست  در حالیکه دارویی که اقای ابراهیمی از تهران می فرستد  شماره شان در کانال در محضر استاد تبریزیان تبلیغ شده است . و همین دارو با درویی که از قم گرفتیم کاملا فرق داشت

سلام.بالاخره این داروهایی که اقای ابراهیمی میفرستند مورد تایید هست یا خیر?من تهیه کردم الان میترسم استفاده کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام به همگی دوستان،

بنده نزدیک دو سال است که در طب اسلامی فعالیت دارم و بسیاری از فعالین و شاگردان آقای تبریزیان را می‌شناسم

سفارش بنده به همه عزیزانی که می‌خواهند از طب اسلامی برای درمان استفاده کنند این است که چه برای ویزیت و چه برای دارو به شخصی مراجعه کنند که شخصاً او را می‌شناسند و به او اطمینان دارند و به هیچ آرم و برچسب و توصیه‌نامه و تأییدیه‌ای اعتماد نکنند.

متأسفانه افرادی هستند که‌ بعضا در لباس روحانیت و حتی مدتی شاگرد آقای تبریزیان بودند و شاید به نحوی تأییدیه هم از ایشان داشته باشند و قبل از آلوده شدن به مسایل مالی که در طب اسلامی مطرح است نیز افراد ظاهرالصلاحی بودند، اما وقتی وارد طب اسلامی شدند نتوانستند جلوی وسوسه‌های مالی بایستند و دارند از نیاز و اضطرار بیماران برای پر کردن جیب خالی شان بهره می‌برند.

این افراد لطمات سختی به طب اسلامی می‌زنند و خواهش بنده از بیماران این است که فقط به شناخت شخصی خود از افراد اعتماد داشته باشند و فریب تبلیغات و تأییدیه و چندسال در رکاب استاد بودن و ... را نخورند.

ویرایش شده در توسط yekta
اشتباه تایپی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

بله واقعا حق به جانب شما است. بارها هم ما به متصدیان مربوطه تذکر داده ایم ولی تاثیری نداشت. ان شا الله دعا کنید خداوند خودش گشایشی ایجاد کند و وضعیت فعلی بهبود یابد.

البته با بی صبری یا سوء ظن نمی شود چیزی از پیش برد، کسانی که با طب اسلامی درمان شده اند کم نیستند وبنده به عنوان فرد کوچکی از این مجموعه شاهد بهبودی های قابل توجهی بوده ام.

علت ادامه فعالیت ما در بخش دارو که مدتی است قول آن را به دوستان داده بودیم ولی عملی نشد همین مسائل بوده که امیدواریم با دعای خیر دوستان گشایشی ایجاد شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست