رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
Narcis

خارش پوستی در بارداری

سوال

سلام. آیا برای درمان خشکی پوست و خارش شدید پوستی در دوران بارداری میشود از چکاندن روغن بنفشه پایه زیتون در ناف استفاده کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

با سلام من هم همین مشکل را دارم الان ماه 8 هستم و خارش شدید بدن دارم مخصوصا کف دست ها و پا ها(سونوگرافی ار کبد وکیسه صفرا انجام دادم که الحمدلله مشکلی نداشتند ولی آنزیم های کبدی در آزمایش خون مقدار بالا بود که گفتند در بارداری طبیعی است) لطفا راهنمایی کنید که چکار باید بکنم؟ چون  شب ها از شدت خارش نمیتوانم بخوابم.

جایی آیت الله فرموده بودند که باید داروی صاف کننده خون مصرف شود آیا در دوران بارداری می توان از آن استفاده کرد و میزان و مدت مصرف چقدر باید باشد و

دیگر اینکه گفته بودند اگر خارش با صاف کننده خوب نشد(مشکل از کبد است و نه از خون) باید فصد یا حجامت کنند.منظور فصد و حجامت کدام نقطه از بدن است و آیا در بارداری امکان انجام آن هست یا نه؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/08/17, 01:24:19، Narcis گفته است :

سلام. آیا برای درمان خشکی پوست و خارش شدید پوستی در دوران بارداری میشود از چکاندن روغن بنفشه پایه زیتون در ناف استفاده کرد؟

باید از صاف کننده خون استفاده شود. برای بارداری هم مشکلی ایجاد نمی کند.

در جواب به کاربر حسینی : بله ابتدا داروی صاف کننده استفاده کنید بعد اگر درمان نشد دوباره سوال بپرسید. حجامت آیا در بارداری مشکلی ایجاد می کند یا نه باید از استاد بپرسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

شما که الحمدلله باردارهستید ازاناراستفاده نمایید خصوصا جمعه که هم براکودک وخودشمااثرمعنوی دارد وهم اثرجسمی ان شاء الله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست