رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0

سوال

سلام اياداروخانه استاد روغن بنفشه ده ماهه دارند؟ 

برای ريزش موی شديد از روغن بنفشه زيتونی دو ماهه استفاده کردم نتيچه نگرفتم ! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام دختر ۲۰ساله ای که سه ساله دچارريزش موی شديدهستند وازداروهای شيميايی هيچ نتيجه ای نگرفتن موهاش بسيار کم پشت شده از طرفی حداقل بيست تارموی سفيددارد همچنين موی زائددارند ودچارجوش صورت وگرم مزاج هستند 

ازمايش نشان داده که کمی هورمون مردانش زياده ولی پزشک گفتندفعلانيازی به داروی هورمونی ندارد

ذخيره اهنش کمه قرص اهن تجويز کردند

وگفتند علت سفيدی مو ارثی هست ودرمان ندارد 

بخاطراين مشکلات بسيارنگران هستند مخصوصا بخاطرريزش مو وکم حجم شدن مو

متاسفانه شماره مطب هميشه اشغاله وبرای تهيه دارو هم به داروخانه مراجعه کردم ولی گفتندبدون ويزيت دارو نمی دهيم 

تمنا می کنم کامل راهنمايی کنيد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/08/25, 12:54:45، ساااارااااا گفته است :

سلام دختر ۲۰ساله ای که سه ساله دچارريزش موی شديدهستند وازداروهای شيميايی هيچ نتيجه ای نگرفتن موهاش بسيار کم پشت شده از طرفی حداقل بيست تارموی سفيددارد همچنين موی زائددارند ودچارجوش صورت وگرم مزاج هستند 

ازمايش نشان داده که کمی هورمون مردانش زياده ولی پزشک گفتندفعلانيازی به داروی هورمونی ندارد

ذخيره اهنش کمه قرص اهن تجويز کردند

وگفتند علت سفيدی مو ارثی هست ودرمان ندارد 

بخاطراين مشکلات بسيارنگران هستند مخصوصا بخاطرريزش مو وکم حجم شدن مو

متاسفانه شماره مطب هميشه اشغاله وبرای تهيه دارو هم به داروخانه مراجعه کردم ولی گفتندبدون ويزيت دارو نمی دهيم 

تمنا می کنم کامل راهنمايی کنيد 

برای این که از روغن بنفشه زیتونی نتیجه بهتر و کاملی حاصل شود باید طبع هم کنترل شود. در موردی که ذکر شده غلبه صفرا هم هست و مشکل هورمون هم بیان شده که هست. برای رفع این مشکل باید صفرا کنترل شود و دو یا سه مرتبه دم کرده سنا استفاده شود و در کنار آن تغذیه اصلاح شود مثلا از کنسرو ها و محسولات کاخانه ای استفاده نشود و...

برای جلوگیری از سفید شدن مو باید تدابیر بلغم رعایت شود از جمله حمام داغ مانند سونا یا درون وان ، پشت به آفتاب نشستن ، نمک قبل و بعد از غذا ، هر روز یک ق م خ پودر آویشن و کمی نمک. و...

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست