رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
gomshode

قطره قطره آمدن ادرار بعد از تخلیه کامل

سوال

سلام

بعد از ادرار وقتی که می ایستم حتی وقتی که استبرا انجام میدهم چند قطره خیلی کوچک ادرار بیرون می آید و بعد هم احساس میکنم که کمی ادرار در مثانه باقی مانده است.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/08/24, 14:54:17، gomshode گفته است :

سلام

بعد از ادرار وقتی که می ایستم حتی وقتی که استبرا انجام میدهم چند قطره خیلی کوچک ادرار بیرون می آید و بعد هم احساس میکنم که کمی ادرار در مثانه باقی مانده است.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام تا10 روز روزی 10 عدد انجیر خشک استفاده کنید اگر درمان نشد باید مرکب 3 استفاده شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/09/06, 21:39:16، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام تا10 روز روزی 10 عدد انجیر خشک استفاده کنید اگر درمان نشد باید مرکب 3 استفاده شود.

ممنون. مدت زمان مصرف و نحوه مصرف مرکب سه به چه صورت باید باشد. استفاده ده روزه از انجیر تغییری ایجاد نکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/09/07, 21:50:38، gomshode گفته است :

ممنون. مدت زمان مصرف و نحوه مصرف مرکب سه به چه صورت باید باشد. استفاده ده روزه از انجیر تغییری ایجاد نکرد.

ترجیحا به صورت حضوری طبع شناسی هم بشوید خیلی تاثیر گذار است.

تا یک هفته یا ده روز صبح ناشتا یک قاشق مربا خوری اسفند کف مال یا شسته شده هم استفاده کنید می تواند مفید باشد.

کف مال کردن اسفند در لینک زیر :

https://forum.tebeslami.net/index.php?/topic/2066-روش-های-استفاده-از-اسفند/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/09/06, 21:39:16، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام.

مدت مصرف مرکب 3 چقدر باید باشد. من یک قوطی استفاده کردم تاثیر زیادی ندیدم.

به هنگام مصرف از خوردن چه چیزهایی باید جلوگیری شود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

این مشکل ریشه در صفرا هم دارد باید کنترل شود. مرکب 3 و 4 را با هم استفاده کنید اگر باز هم ادامه داشت حضوری مراجعه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ممنون

مرکب 3 و 4 به چه مدت استفاده شود؟ آیا استفاده همزمان اشکالی ندارد؟ استفاده از صفرابر هم خوب است؟ از صفرابر می توان به طور مدام استفاده کرد مثلا تا یک ماه؟ مشکلی ایجاد نمی کند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

مرکب 3 و 4 به چه مدت استفاده شود؟ آیا استفاده همزمان اشکالی ندارد؟ استفاده از صفرابر هم خوب است؟ از صفرابر می توان به طور مدام استفاده کرد مثلا تا یک ماه؟ مشکلی ایجاد نمی کند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست