رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام.بنده صبحها بیشتر اوقات مثلا در هفته چهار روز حالت تهوع دارم و بعدش هم سوزش معده و با کمترین استرسی مثل استرس امتحانی ک بلدم و اصن مهم برام نیست ولی باز حالم بد میشه و خیلی معده درد میگیرم و سونوگرافی هم رفتم گفتن طهال و کلیه و.. همه سالم ولی من هنوز هم حالت تهوعها مداوم رو دارم. 

خیلی پشتم و سرشونه هام و بازوم جوش میزنن طوری که یک روز در میون ی جوش نمایان میشه و پشت و سر شونه های من تمام جای جوش هام مونده و همه به من میگن ارثه و برا کبد چربه ولی خواهرمم کبدش چربه ولی اصن مثل من پشتش پر جوش نیست و من شربتا کبد چرب رو هم خوردم ولی باز هم هر روز ی جوش میزنه.عادتهای ماهانمم خیلی بینش فاصله میفته  و فقط سه روز و خونریزیم خیلی کمه.قدم ۱۷۳ ولی ۵۳ کیلو هستم و هر چی باشگاه میرم و غذا میخورم اصن چاق نمیشم.ممنون میشم راهنماییم کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام .احتمال زیادصفرا غلبه کرده  و نیاز به داروی صفرا بر  دارید و برای جوشها داروی صاف کننده 

خون . برای حالت تهوع ، مرکب یک .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 34 دقیقه قبل، m.eshragh گفته است :

سلام .احتمال زیادصفرا غلبه کرده  و نیاز به داروی صفرا بر  دارید و برای جوشها داروی صاف کننده 

خون . برای حالت تهوع ، مرکب یک .

داروهای صاف کننده خون از مطبهای سنتی ک برام تجویز کردن گرفتم و مصرف کردم ولی از چند وقت بعد اتمام دورم بازهم روز از نو روزی از نو....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 9 ساعت قبل، m.eshragh گفته است :

اگر جوش ها با صاف کننده خوب نشه ، مشکل از کبده .

من خیلی وقته صاف کننده خون استفاده میکنم بهتر شدم اما همچنان جوش میزنم, یعنی از کبدمه؟

دم کرده سنا موثره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/08/25, 10:42:35، shams گفته است :

من خیلی وقته صاف کننده خون استفاده میکنم بهتر شدم اما همچنان جوش میزنم, یعنی از کبدمه؟

دم کرده سنا موثره؟

حجامت اسلامی در کنار صاف کننده خوب است. رفع مشکل کبد هم مناسب است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سایت سئو تهران با داشتن تیم فنی مجرب و با دانش علاوه بر طراحی یک سایت زیبا برای شما، می تواند شما را در بین اولین سرچ های کلمات کلیدی مربوطه قرار دهد و ورودی های سایت شما را چندین برابر گذشته نماید.

سئو در تهران یا پشتیبانی سایت وردپرسی سایت نیازمند داشتن تخصص در این زمینه می باشد تا سایت شما به بهترین نحوه بهینه سازی شود بنابراین شاید خود شما نتوانید فرآیند بهینه سازی را انجام دهید

مجازی سازی
گوگل شاپینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست
تیزر سازی
پشتیبانی سایت وردپرسی
ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر سازی تبلیغاتی
پشتیبانی پیج اینستاگرام
ادمین اینستاگرام
اداره پیج اینستاگرام
سئو در تهران