رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام 

ببخشید همسر من روز گذشته تب وبدن درد داشت  وقرص سرماخوردگی خورد متاسفانه امروز  خیلی سرفه میکنه به نظرتان باید چی استفاده کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام .طبق روایات سرفه تازه را نباید درمان کرد ،چون از بیماریهایی همچون فلج و ام اس و ...جلوگیری میکند .ولی اگر کهنه شد 

یا خیلی شدید بود دو درمان دارد :اول داروی کاشم یا همان انجدان رومی ،دوم جامع امام رضا با اب رازیانه .که را یانه را با دو لیوان اب میجوشانیم تا یک لیوان بماند ، و با یک عدد جامع گرم گرم خورده شود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/09/10, 01:04:39، m.eshragh گفته است :

سلام .طبق روایات سرفه تازه را نباید درمان کرد ،چون از بیماریهایی همچون فلج و ام اس و ...جلوگیری میکند .ولی اگر کهنه شد 

یا خیلی شدید بود دو درمان دارد :اول داروی کاشم یا همان انجدان رومی ،دوم جامع امام رضا با اب رازیانه .که را یانه را با دو لیوان اب میجوشانیم تا یک لیوان بماند ، و با یک عدد جامع گرم گرم خورده شود .

سلام ببخشید این جامع که شما میفرمایید من یک شربت دارم به صورت مایع از عطاری گرفتم روش نوشته شده جامع امام رضا منظورتون همینه یا داروی دیگریست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام .من داروهای سنتی رو نمیشناسم . و خیلی بهشون اعتماد ندارم . جامع امام رضایی که در داروخانه قم فروخته میشه به شکل جامد و به اندازه یه نخوده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 3 ساعت قبل، m.eshragh گفته است :

سلام .من داروهای سنتی رو نمیشناسم . و خیلی بهشون اعتماد ندارم . جامع امام رضایی که در داروخانه قم فروخته میشه به شکل جامد و به اندازه یه نخوده .

ممنونم از کمک تون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست