رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
کاربر

لطفا جواب بدید

سوال

سلام. 22سالمه و مجردم. چن وقت پیش احساس کردم سینه ی چپم ورم کرده ودرد به زیربغل و شانه ودستم هم زده و هنگام فشار سینه کمی ترشح داره که احساس میکنم سبزرنگه ولی درمورد رنگش مطمین نیستم . رفتم دکتر زنان سونوگرافی وازمایش نوشت که جواب ازمایشم سالمه.سونوگرافی رو که نشون دادم گفتن احتمالا فیبروادنوم هست ولی ام ار ای نوشتن که برای ام ار ای برا ماه بعد وقت گرفتم. عکس جواب سونوگرافی رو براتون میفرستم که دوتا توده نشون داده یکی تو سینه یکی هم زیربغل. خیلی نگرانم خواهش میکنم کمک کنید. ممنون

IMG_20161206_210111.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/09/16, 20:56:34، کاربر گفته است :

سلام. 22سالمه و مجردم. چن وقت پیش احساس کردم سینه ی چپم ورم کرده ودرد

سلام نگران نباشید سه مرتبه از دم کرده سنا استفاده کنید. صاف کننده خون و ثفا هم استفاده شود. تغذیه هم اصلاح شود ان شا الله مشکلی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/12/09, 07:32:43، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام نگران نباشید سه مرتبه از دم کرده سنا استفاده کنید. صاف کننده خون و ثفا هم استفاده شود. تغذیه هم اصلاح شود ان شا الله مشکلی نیست

ممنون از پاسخگوییتون.. 

میشه درمورد نحوه ی مصرف هم توضیح بدین؟ چه مقدار سنا با چقدر اب دم کنم؟واینکه سه روزپشت سرهم باشه؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در ۱ ساعت قبل، کاربر گفته است :

ممنون از پاسخگوییتون.. 

میشه درمورد نحوه ی مصرف هم

صاف کننده و ثفا داروی ترکیبی هستند که باید هنگام تهیه دستور مصرف را بخواهید.

استفاده از دم کرده سنا به این شکل است : دو قاشق غذا خوری سنا و یک قاشق گل محمدی را با یک لیوان و نیم آب جوش روی حرارت غیر مستقیم مثلا روی کتری دم کنید-نجوشانید-. صاف کنید و مصرف کنید. به فاصله سه روز یک بار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در ۱ ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

صاف کننده و ثفا داروی ترکیبی هستند که باید هنگام تهیه دستور مصرف را بخواهید.

استفاده از دم کرده سنا به این شکل است : دو قاشق غذا خوری سنا و یک قاشق گل محمدی را با یک لیوان و نیم آب جوش روی حرارت غیر مستقیم مثلا روی کتری دم کنید-نجوشانید-. صاف کنید و مصرف کنید. به فاصله سه روز یک بار.

ممنون از پاسخگوییتون. کلی خوشحال شدم .. اجرتون با خدا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/12/16, 19:33:01، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام

ببخشید من این مدت نتونستم دارو هارو تهیه کنم.سوالم اینه که سنای مکی رو میشه از عطاری ها تهیه کرد یا اونم باید از قم بگیریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1396/03/24, 13:12:29، کاربر گفته است :

ببخشید من این مدت نتونستم دارو هارو تهیه کنم.سوالم اینه که

بله می تونید از عطاری هم تهیه کنید. حتما گل محمدی هم همراه آن هم مصرف کنید که دلپیچه ایجاد نشود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1396/04/04, 19:21:15، کارشناس طب اسلامی گفته است :

بله می تونید از عطاری هم تهیه کنید. حتما گل محمدی هم همراه آن هم مصرف کنید که دلپیچه ایجاد نشود

بله چشم. ممنون. فقط خدا کنه این مشکل حل شه که کلی زندگیمو تحت تاثیر قرار داده. 

ببخشید دکتر ها میگن باید هر 6ماه سونوگرافی بشم که نکنه توده بزرگتر بشه و من هر بار سونوگرافی میرم از لحاظ روحی خیلی اذیت میشم. میخواستم ببینم نظر طب اسلامی هم همینه؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست