رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

علت احساس سوزش در کف پا بخصوص در انگشتان ، چیست ؟االبته در ظاهر تغییر دما حس نمیشود .این حالت جدیدا پیدا شده .در حالیکه سابقا در پاییزاحساس سردی ، و یخی پنجه پا ،ازاردهنده بوده .متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

بعد از یکی دوروز احساس داغی از درون کف پا ،بیست و چهار ساعته که احساس خواب رفتگی و گز گز از مچ پا تا انگشتان 

پا دارم .که بسیار ازار دهنده است .و کمی احساس داغی در انگشتان تو ام با گز گز هست .علت چیست ،ضمنا کم خونی فقر اهن 

هم دارم .و رگهای پشت زانو هم بطور مشخص دیده میشود که ظاهرا از علایم واریسه .      متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 16 ساعت قبل، m.eshragh گفته است :

بعد از یکی دوروز احساس داغی از درون کف پا ،بیست و چهار ساعته که احساس خواب رفتگی و گز گز از مچ پا تا انگشتان 

پا دارم .که بسیار ازار دهنده است .و کمی احساس داغی در انگشتان تو ام با گز گز هست .علت چیست ،ضمنا کم خونی فقر اهن 

هم دارم .و رگهای پشت زانو هم بطور مشخص دیده میشود که ظاهرا از علایم واریسه .      متشکرم

ازقرص خون وداروی صاف کننده خون استفاده کنید برای واریس هم غلبه سوداتون رادرمان کنید ودر روزانجیر میل کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام .خواب رفتگی در پاها دایمی شده .و هنگام خواب و استراحت خوابرفتگی در دستها هم اضافه میشود .ممکنه از علایم 

ام اس باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست