رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام علیکم

خسته نباشید حاج آقا

بنده 25 سال سن دارم و یکسری مشکلات دارم که بیان میکنم امیدوارم از گفته هام مشکلمو تشخیص بدید و بهم کمک کنید .

من زمانی که یک کار سنگین انجام میدم مثلا یک کار جسمی انجام میدم که یک مقدار بهم فشار میاد علی الخصوص جلوی آفتاب اگر باشم به شدت حالم بد میشه سرم گیج میره و بدنم به شدت ضعف میکنه باید چند دقیقه بشینم تا به حال قبل برگردم و موقعی که کار میکنم (اکثرا مواقعی که کارهای جسمی انجام میدم مثل کار کردن تو زمین کشاورزی)همش باید آب بخورم در حالت عادی هم زیاد آب میخورم .یا مثلا حمام میرم زیر آب گرم وای می ایستم یا بخار یه مقدار بهم میزنه از حال میرم الان تقریبا یک ساله که اینجوریم.یکسری مشکلات دیگه دارم :خوابم خیلی سنگینه طوری که گوشیم را چندین بار تو ساعت های مختلف تنظیم میکنم زنگ بزنه بعضی موقع ها اصلا تو خواب اصلا نمی فهمم که گوشیم زنگ میخوره زمانی هم که صداشو میفهمم یه لحظه بیدار میشم و دوباره خوابم میبره . خیلی سخت از خواب بیدار میشم . هر موقع از شب بخوابم حداقل ساعت 9 یا 10 بیدار میشم. موهای سرم هم چند سالیه که داره سفید میشه. گلوم هم خیلی خلط میگیره که از داروی بلغم زدا یک ماهه دارم استفاده میکنم زیاد اثری نداشته و الان یک سالیه که دارم لاغر میشم هم از ناحیه صورت و هم از ناحیه کل بدن. سرمم خیلی خارش داره و شوره میده تازگیا بدنم هم خارش پیدا کرده .فراموشی خفیف و ضعف حافظه هم در حد متوسط دارم مثلا یک متنی را میخونم یا یک حرفیو میزنن چندبار باید تکرار بشه تا یادم بمونه اونم تازه چند ساعت .یبوست هم دارم بعضی موقع ها معدم خوب کار میکنه بعضی موقع ها اذیت میکنه .اراده ام خیلی ضعیف شده . خیلی رویا پردازی میکنم . یه کاریو که شروع میکنم وسط راه ولش میکنم .

مشکلات کلیم بود که بهتون گفتم نمیدونم شاید همه اینها علایم یک بیماریه خاص تو بدنم باشه . ازتون میخام که راهنماییم کنید .

ممنونم از لطفتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است