رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
morvarid

مشکل ارب یا آسیب دیدگی عصب دست حین زایمان

سوال

با سلام و درود بر شما و استاد گرانقدر

بنده به دلیل زایمان طبیعی سختی که داشتم (بالا بودن وزن نوزاد) دکتر دخترمو هنگام تولد از گردن کشیده عصب دست چپش از ناحیه گردن آسیب دیده اوایل تولد اصلا نمی تونست دستش رو تکون بده و اما بعد از ۲۵ جلسه کاردرمانی الان دستش رو تکون میده ولی چرخش دستش هنوز درست نشده و همیشه کف دستش روی زمین هست یا وقتی دستش رو جلوی دهنش میاره روی دستش به طرف دهنش هست نه کف دست به خاطر همین در گرفتن اجسام مشکل داره الان دخترم ۶ ماه و ۲۰ روزش هست شما راهکاری برای بهبودی دستش دارید؟لطفا کمکم کنید خیلی ناراحت هستم.اجرکم عندالله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/10/22, 01:58:57، morvarid گفته است :

با سلام و درود بر شما و استاد گرانقدر

بنده به دلیل زایمان طبیعی سختی که داشتم (بالا بودن وزن نوزاد) دکتر دخترمو هنگام تولد از گردن کشیده

از سویق جو ، داروی تقویت عصب و دستور ناخن استفاده شود. غذای شیر و گوشت هم در تقویت او موثر است. بعد از یک دوره اگر به حال طبیعی بازنگشت باید توسط کسی که تجربه کافی دارد جا انداخته شود.

به هر صورت این چند توصیه را انجام داده و دوباره گزارش دهید

دستور ناخن : ناخن های دست و پای بیمار را گرفته و با چسب به گردن او بچسبانید و تا 3 روز بماند و بعد باز کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

سلام و درود بر شما که قدمی بزرگ در راستای سلامتی جامعه برداشته اید.

من هرروز برای سلامتی استاد بزرگوار و همکارانش دعا می کنم و از خداوند می خواهم که عمری طولانی و باعزت به شما بزرگواران عطا فرماید و توفیق روز افزون تا هرچه بیشتر این طب را فرابگیرید و در اختیار سایرین قرا دهید.احسنت بر شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست