رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
مسافر

میزان مصرف مجاز سویق

سوال

باسلام

بنده درهفته28بارداری هستم ازقبل بارداری دستورات طب اسلامی راتاحدامکان انجام دادم( سویق گندم وجو از2هفته قبل تایکماه بعد وکندر به مدت 10روز بعدازبارداری وروزی 10گرم استفاده کردم)الان که در ماه هفتم هستم اضافه وزن زیادی نداشتم ودکترسفارش به استفاده ازمولتی ویتامین وآهن کرده است

1.چرا درطب اسلامی گفته شده نبایدازمولتی ویتامین وآهن وفولیک استفاده کرد؟منظورم دلیل علمی ومتقن است

2.اگر ازالان تاآخربارداری هرروز ازسویق گندم وجو استفاده کنم تانیاز بدنم به فولیک اسیدوآهن راتامین کند مشکلی دارد؟اگربله میزان استفاده مجاز درهفته رابفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 4 ساعت قبل، مسافر گفته است :

باسلام

بنده درهفته28بارداری هستم ازقبل بارداری دستورات طب اسلامی راتاحدامکان انجام دادم( سویق گندم وجو از2هفته قبل تایکماه بعد وکندر به مدت 10روز بعدازبارداری وروزی 10گرم استفاده کردم)الان که در ماه هفتم هستم اضافه وزن زیادی

استفاده از سویق و کندر و به ، ما را از مولتی ویتامین بی نیاز می کند . استفاده از داروهای شیمیایی هم عوارض خودش را دارد.

استفاده از سویق بیش از دو هفته دیگر با این وضعیت توصیه نمی شود زیرا امکان دارد جنین زیاد بزرگ شود. اگر از قرص خون استفاده نکرده اید و نیاز هست استفاده از آن هم خوب است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm