رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

Ata    0

بسمه تعالی

سلام علیکم

من اوایل بهمن به مرکز استاد تبریزیان مراجعه کردم و توسط یکی از شاگردان استاد ویزیت شدم.

مشکلاتی که به ایشون گفتم: پیدا شدن علائم وسواس فکری، هم و غم (ناراحتی)، ریزش مو(پسر ۲۱ ساله هستم)، خلط پشت گلو، یبوست ندارم(با عرض معذرت)

تصویر نسخه ایشون رو پایین پیوست میکنم.(البته مورد ۲ و ۵ و ۶ را داروخانه نداشت و تهیه نکردم.)

سوالاتی از خدمتتان داشتم. اولا کدام دارو ها به کدام بیماری مربوط است؟(خودم فکر میکنم صفرابر و سرد کننده و بنفشه زیتونی و تقویت مو برای مو و بلغم زدا برای خلط و سودا زدا و تقویت عصب برای وسواس و هم و غم)

ثانیا اینها را همزمان مصرف کنم؟ تداخل ندارند؟صفرابر و بلغم زدا هر دو شان شب قبل از خواب هستند. چه کنم؟

همچنین آیا مثلا مصرف بلغم زدا و یا سودا بر، صفرا را تقویت نمی کند؟یا صفرا بر بلغم را؟یعنی آیا دارو ها روی اخلاط دیگر اثر معکوس و سوء میگذارند؟ الان چه باید کرد؟

همچنین دارو ها را تا کی باید مصرف کرد؟ تا رفع علائم یا تمام شدن بسته؟ دارو ها را با آب میشود خورد؟

الان وضعیت بدی دارم، لطفا راهنمایی کنید. صبح که از خواب بیدار میشوم ناراحتی و حزن همراهم هست. و با اینکه شب هم زود خوابیده ام،هنوز خوابم میاید. بعضا پایم سرد میشود ولی شب ها گرم ام میشود. مو هم که ریزش زیاد دارد. در طول روز به علت ناراحتی و همچنین خواب آلودگی و نگرانی ناشی از آنها، نمیتوانم درسهایم را بخوانم.

rps20170217_182317.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/11/30, 07:51:09، Ata گفته است :

بسمه تعالی

سلام علیکم

من اوایل بهمن به مرکز استاد تبریزیان

سلام شما غلبه سه طبع را با هم دارید. داروهای هر سه را استفاده کنید. برای ریزش مو باید از بنفشه پایه زیتون و تقویت مو استفاده کنید. صفرا و بلغم هر دو در ریزش مو تاثیر دارند.

سودابر به خاطر پریشانی شما می باشد.

از موارد تغذیه ای که خیلی هم می تواند موثر با شد ان شا الله استفاده از سویق گندم و جو صبح حتما به صورت خشک و ناشتا می باشد. زیرا هر سه طبع را تعدیل می کند و خیلی سریع تر نیازتان به دارو مرتفع می شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm