رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
یاسمن

داروی صرع

سوال

با عرض سلام و خدا قوت.خدمت استاد رسیدیم برای ویزیت پسرم تعدادی داروی صرع نوشتن که مصرف کنن1قوطی ان مصرف شد ایابقیه هم باید روزانه پشت هم مصرف شودلطفا زودتر پاسخ دهید.ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/12/06, 19:31:02، یاسمن گفته است :

با عرض سلام و خدا قوت.خدمت استاد رسیدیم برای ویزیت پسرم تعدادی داروی صرع نوشتن که مصرف کنن1قوطی ان مصرف شد ایابقیه هم باید روزانه پشت هم مصرف شودلطفا زودتر پاسخ دهید.ممنونم

سلام بله به تعداد دارویی که تجویز شده تا اتمام دارو مصرف نمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 16 ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام بله به تعداد دارویی که تجویز شده تا اتمام دارو مصرف نمایید

ممنونم از پاسخگویتان.فایل صوتی از استاد گوش میکردم در مورد داروی حضرت محمد که حتما باید زیر خاک نگهداری بشه و بیرون بیشتر از دو تا سه روز نباشه. چندی قبل برای ویزیت بیماریم خدمت استاد رسیدم داروی حضرت دادن ولی حداقل 3 روز طول کشید شروع به مصرف دارو کنم ممکنه از تاثیر دارو کم کنه البته دارو داخل جو و در یخچال نگهداری میشه.واینکه طبق نسخه داروها داده نشد داروی شافیه در بین داروهام نبود و همچنین سویق گندم.متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 18 ساعت قبل، یاسمن گفته است :

ممنونم از پاسخگویتان.فایل صوتی از استاد گوش میکردم در مورد داروی حضرت محمد که حتما باید زیر خاک نگهداری بشه و بیرون بیشتر از دو تا سه روز نباشه. چندی قبل برای ویزیت

اگر ترش نشده باشد مشکلی ندارد. اگر زیر خاک نباشد باید زیر جو نگهداری شود . در خانه هم می توانید جوی با پوست دور دارو بگذارید تا وقعی که استفاده می کنید خراب نشود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/12/10, 10:58:59، کارشناس طب اسلامی گفته است :

اگر ترش نشده باشد مشکلی ندارد. اگر زیر خاک نباشد باید زیر جو نگهداری شود . در خانه هم می توانید جوی با پوست دور دارو بگذارید تا وقعی که استفاده می کنید خراب نشود

سلام,وقتتون بخیر,مدت یه هفته ای میشه از داروهای مربوط به ام اس مثل قطره مرزنجوش ,سداب سرکه ,داروی حضرت و.....استفاده میکنم بعد از اون شدیدا دچار ابریزش بینی و کمی خلط در حلق شدم ممکنه این مربوط به داروها باشه و اگر نه به چه علتیه واقعا آزار دهندست.متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/12/11, 21:36:31، یاسمن گفته است :

سلام,وقتتون بخیر,مدت یه هفته ای میشه از داروهای مربوط به ام اس مثل قطره مرزنجوش ,سداب سرکه ,داروی حضرت و.....استفاده میکنم بعد از اون شدیدا دچار ابریزش بینی و کمی خلط در حلق شدم ممکنه این مربوط به داروها باشه و اگر نه به چه علتیه واقعا آزار دهندست.متشکرم

قطره مرزنجوش جامع مقداری تیز است و باعث ایجاد آبریزش می شود. بعد از آن بنفشه کنجدی استفاده کنید تا سوزش آن کمتر شود. اگر بنفشه کنجدی ندارید از روغن کنجد استفاده کنید.

این خاصیت طبیعی است و باعث خارج شدن رطوبت اضافی مغز می شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام.وقت بخیر.داروهای که استاد برایم تجویز کردن انهایی که خوراکی بودند مصرف شد البته قطره ها هنوز مونده و استفاده میکنم.دو جلسه هم بخور شرکت کردم.آیا داروهای خوراکی رو دوباره تهیه و مصرف کنم و چه مدت.متشکرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست