رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

۱-سن؟۲۵
۲-قد؟۱۶۸
٤-وزن؟۷۳
٥-محل سڪونت؟قم
٦-وضعیٺ تاهل یا تجرد؟    متاهل (  *)     مجرد (  )
۷-جنســـــیت؟ مرد (  )   زن ( * )
۸-چند بار در روز مدفوع دارید؟ نرم اسٺ یا سفٺ؟حداکثر روزی یکبار.گاهی یبوست و گاهی اسهال.گاهی سفت و گاهی بسیار نرم.
۹-آیا احـــساس ضعف دارید؟بله
۱۰-صدایتان ضعیف است یا قوے؟معمولی
۱۱-آیا بعد از اینڪه مدت طولانی یڪجا نشستید، اگر یڪ دفعه بلند شوید، چشمانتان سیاهی مےرود؟به ندرت
۱۲-آیا بعد از مصرف غذا سرگیجه دارید؟خیر
۱۳-آخرین بار کی آزمایش خون دادید؟ در جواب آزمایش پزشڪ مربوطه وضعیت خون شما را چگونه توصیف کرده؟سه ماه قبل، گفت همه چیز‌ خوب و عادی است فقط طحالم در حداکثر اندازه طبیعی بود
۱٤-آیا تا به حال حجامت کرده اید؟بله . دوبار حجامت ساقین به علت کیست تخمدان . که رفع شد.
۱۵-در حال حاضر چند نوع دارو مصرف میکنید؟ داروهای اسلامی یا سنتی یا شیمیایی؟سویق جو برای لاغری و انواع مواد غذایی و دمنوش گرم .عسل و سیاهدانه.
۱۶-آیا مشکلات معده نظیر نفخ و دلپیچه و درد معده و هضم نشدن غذا دارید؟همیشه این مشکل را دارم.به ویژه سمت راست شکم.گاهی شکمم بزرگ میشود و درد و احساس فشار دارم.گاهی با اینکه گرسنه ام نمیتوانم غذا بخورم از احساس فشار روی شکمم
۱۷-آیا قاعدگی تان تنظیم است؟ ۹۹ درصد اوقات بله
۱۸-آیا در دوران بارداری یا شیردهی هستید؟ خیر
۱۹-آیا مشکل روحـے در زندگے خود دارید؟بلاخره بدون استرس نیستم
۲۰-به نظر خودتان آیا آه یا نفرین ڪـسـے شما را دچار نڪرده؟واا!!دچار چه چیزی؟ 
۲۱-به نظر خودتان، آیا چـــشم نخوردید؟ یا طلسم و سحر نشدید؟ کسانی اطرافمان هستند که به طلسم رجوع میکنند و با ما هم خصومت دارند .مطمئن نیستم اما بعید هم نیست
۲۲-چقدر به قدرت و برترے طـــــب اسلامــے و طـــب معصومیږ علیہم السلام نسبت به طبهاے دیگر اعتقاد دارید؟صددرصد
۲۳-آیا قبول دارید طــــب معصومیږ بالاترین و قوی ترین طب است؟صددرصد
۲۴-چقدر به درمان خود امیدوارید؟اغلب اوقات زیاد
۲۵-چقدر اعتقاد به شفادهندگی تربـٺ امام حسین علیه السلام دارید؟شفای روحی خیییلی زیاد و شفای جسمی هم قبول دارم ولی با چشم ندیده ام
۲۶-چقدر اعتقاد به شفادهندگی توسط دعا و توسل دارید؟هرچه خدا بخواهد همان میشود بعد از تلاش توکل میکنم.
مزاجم رو هم نمیشناسم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 19 ساعت قبل، Meygol گفته است :

-سن؟۲۵
۲-قد؟۱۶۸
٤-وزن؟۷۳
٥-محل سڪونت؟قم
٦-وضعیٺ تاهل یا تجرد؟

عرض شد که این پرسش نامه برای تشخیص طبع کامل نیست.

برای رفع مشکلات معده توصیه های کاملی در مطالب سایت موجود است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm