رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
زهرا مومنی جو

بلندتر شدن قد بعد از ۱۸ سالگی

سوال

پسرم ۱۸ سالشه وزنش ۷۶ وقدش ۱۷۳ هست.دروازه بان فوتباله وآینده ورزشیش به حداقل ۷ سانت قد کشیدنش در عرض یک سال بستگی داره.خواهش میکنم اگه امکان افزایش قدش  هست راهنمایی کنید که باید چکار کنم میگن حجامت نقره موثره وچیزای دیگه.من مرکز حجامت درست وحسابیرتو کرج نمیشناسم لطفا بهم بگید چطوری میتونم از حضرت آیت ا... تبریزیان یا یک حکیمی که مورد تایید ایشون هست وقت بگیرم تا ویزیت بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/12/11, 15:48:56، زهرا مومنی جو گفته است :

پسرم ۱۸ سالشه وزنش ۷۶ وقدش ۱۷۳ هست.دروازه بان فوتباله وآینده ورزشیش به حداقل ۷ سانت قد کشیدنش در عرض یک سال بستگی داره.خواهش میکنم اگه امکان افزایش قدش  هست راهنمایی کنید که باید چکار کنم میگن حجامت نقره موثره وچیزای دیگه.من مرکز حجامت درست وحسابیرتو کرج نمیشناسم لطفا بهم بگید چطوری میتونم از حضرت آیت ا... تبریزیان یا یک حکیمی که مورد تایید ایشون هست وقت بگیرم تا ویزیت بشه

بله امکان افزایش قد هست. باید از استخوان ساز و سویق سنجد استفاده کنند و یک یا دو مرتبه حجامت پشت گوش انجام دهند.

البته توجه داشته باشید در طب اسلامی ورزش نقشی در سلامتی ندارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

البته توجه داشته باشید در طب اسلامی ورزش نقشی در سلامتی ندارد:
لطفا کمی بیشتر در این باره توضیح دهید . می دانیم که مقدمه و لازمه ورزش تغذیه صحیح است 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/12/16, 16:54:14، کارشناس طب اسلامی گفته است :

بله امکان افزایش قد هست. باید از استخوان ساز و سویق سنجد استفاده کنند و یک یا دو مرتبه حجامت پشت گوش انجام دهند.

البته توجه داشته باشید در طب اسلامی ورزش نقشی در سلامتی ندارد

لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید که چرا ورزش در طب اسلامی تاثیری بر سلامتی ندارد .
می دانیم که مقدمه و لازمه ورزش صحیح و موثر تغذیه صحیح و مناسب است 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1396/03/03, 12:24:06، طالب گفته است :

لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید که چرا ورزش در طب اسلامی تاثیری بر سلامتی ندارد .
می دانیم که مقدمه و لازمه ورزش صحیح و موثر تغذیه صحیح و مناسب است 

اولا در سیره ائمه هیچ تاکیدی بر ورزش نشد است و ثانیا هیچ گاه دیده نشد که ایشان برای سلامتی به کسی توصیه به ورزش کنند و یا خودشان به طور مرتب ورزش کنند.

این که در آن زمان فعالیت بدنی زیاد بوده درست است اما این نکته نباید دور از نظر باشد که هیچ گاه توصیه به ورزش نشده است.

علاوه بر این ها ، در تجربه ای که تا کنون به دست آمده ترک ناهار و اصلاح تغذیه همان نقش بلکه نقش بیشتری در سلامتی دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست