رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام
من داروی دارو برای بواسیر استفاده کردم ولی هر بار که استفاده میکنم با توجه به اینکه طبق دستور استفاده کردم ولی بعد از استفاده تا یک هفته مقعدم خارش شدید داره احساس میکنم اسفکنترهای مقعدم متورم شده و چون مقداری از این دود هم به ناحیه تناسلی میخوره روی اندام تناسلی دونههای قرمز که خارش داره و در صورت خارش ملتهب میشن، سال گذشته هم استفاده کنم تمام بدنم کهیر زدقرص هیدروکسی زین استفاده کردم بهتر شدم علت چی؟
با تشکر

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×