رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
fateme_helma

عدم رویت ضربان قلب جنین

سوال

با سلام و خسته نباشید

بنده در هفته ی نهم متوجه شدم که رشد جنین در هفته ی ششم متوقف شده و قلبش نمیزنه (موردی که الان بسیار شایع شده) برای همین برای سقط اقدام کردم و به صورت طبیعی دفع شد و بعد در سونوگرافی مشخص شد اثری از بقایای جنین نمونده و دفع شده حالا سوال من اینه که:

1. با توجه به اینکه سقط در هفته ی پایین بوده آیا میتونم بعد یک الی دو ماه برای بارداری مجدد اقدام کنم؟ (دکتر ب من گفتن که میتونم ولی من نظر طب اهلبیت (ع) رو میخوام بدونم)

2.با توجه ب تجربه ی تلخی که داشتم چه اقداماتی رو انجام بدم تا در بارداری بعدی این امر دوباره تکرار نشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
در در 1395/05/31, 13:49:15، fateme_helma گفته است :

با سلام و خسته نباشید

بنده در هفته ی نهم متوجه شدم

مراقبت های زیر را انجام دهید. برای جلو گیری از تشکیل نشدن قلب جنین استفاده از به و کندر در کنار سویق الزامی است

http://tebeslami.net/مراقبت-های-بارداری/642

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

ممنونم

سوال اولم رو هم ممنون میشم جواب بدین، کی میشه برای بارداری مجدد اقدام کرد؟ باید صبر کرد یا باردار شدن مانعی نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/06, 05:56:20، fateme_helma گفته است :

ممنونم

سوال اولم رو هم ممنون میشم جواب بدین، کی میشه برای بارداری مجدد اقدام کرد؟ باید صبر کرد یا باردار شدن مانعی نداره؟

هر موقع که خانم قوت کافی داشته باشد مشکلی نیست. استفاده از سویق می تواند بسیار مفید باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/05, 14:50:51، کارشناس طب اسلامی گفته است :

مراقبت های زیر را انجام دهید. برای جلو گیری از تشکیل نشدن قلب جنین استفاده از به و کندر در کنار سویق الزامی است

http://tebeslami.net/مراقبت-های-بارداری/642

با سلام و سپاس. آیا کندر و به را باید بعد از بارداری هم ادامه داد و تا چه زمانی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام .برای جلوگیری از نقص جنین ماه اول به مدت یکماه روزی ده گرم کندر نر باید خورده بشه  بعد از بارداری جهت افزایش حافظه  میتوان گه گاه چند روزی به مقدار یک قاشق مربا خوری خورد . خوردن به همیشه مفیده .و برای  تقویت عقل بچه هم مفید و لازمه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست