رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0

سوال

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

حدود یک ماه یا بیشتر قبل به دلیل وسواس در تطهیر، آلت تناسلی خودم رو به شکل خیلی مختصر و سطحی زخمی کردم.متاسفانه زخم خوب نشد و عجیب است که گسترش پیدا کرد و تمام قسمت زیری آلت تناسلی و قسمتی از بیضه ها رو در بر گرفت.با وجود اینکه حدودا بیش از یک ماه از شروع زخم میگذره ولی هنوز خوب نشده.از زخم ماده زرد رنگی ترشح میشه و بعضی اوقات به حدی جای زخم میخاره که عنان رو از کف خارج میکنه و خاراندن و فشار دادن محل زخم سبب تجدید و تشدید زخم میشه.به دلیل نعوذ های ناخواسته متاسفانه خیلی زخم تازه میشه.از عسل استفاده کردم فکر کنم بد تر شد.از روغن زیتون استفاده کردم از بی روغنی بهتر بود و بی تاثیر نبود ولی درمانش نکرد.این زخم سطحیه و سطح پوست زخم شده.زخم به صورتی نیست که خون خارج بشه و خون با خشک شدنش روی زخم سبب ترمیم زخم بشه بلکه این زخم تقریبا هیچ خونی ازش خارج نمیشه بلکه پوسته که زخمه و مایع زرد رنگی از اون خارج میشه(زرد کمرنگه که با چشم دیده نمیشه ولی روی دستمال سفید زردیش دیده میشه).بیشتر وقتی که اون ماده زرد، زخم رو فرا میگیره خارشش شروع میشه.لطف کنید داروی این مشکل رو به من معرفی کنید.با توجه به اینکه از قم فاصله زیادی دارم نحوه ساخت دارو و نحوه استفاده و مدت استفاده رو کامل توضیح دهید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
در در 1395/06/01, 15:26:55، یا مهدی (عج) گفته است :

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

حدود یک ماه یا بیشتر قبل به دلیل وسواس در تطهیر

سلام . روی محل مورد نظر جامع و عسل بمالید (جامع یک قسمت و عسل سه قسمت) و بگذارید بماند. اگر نعوظ بی مورد دارید از سرد کنند استفاده کنید تا زخم سریع تر درمان شود و بعد از خوب شدن رها کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 1
در در 1395/06/22, 16:59:23، یا مهدی (عج) گفته است :

سلام

اگر جامع در دسترس نباشد آیا می توان فقط با عسل درمان کرد؟

سلام اگر جامع در دست رس نیست سیاه دانه را آسیاب کنید و با عسل مخلوط کنید و روی محل بگذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/11, 11:59:04، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام . روی محل مورد نظر جامع و عسل بمالید (جامع یک قسمت و عسل سه قسمت) و بگذارید بماند. اگر نعوظ بی مورد دارید از سرد کنند استفاده کنید تا زخم سریع تر درمان شود و بعد از خوب شدن رها کنید.

سلام

اگر جامع در دسترس نباشد آیا می توان فقط با عسل درمان کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست