رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام خسته نباشد

دو ساله که msدارم.26 سالمه .یک ماهی هم میشه که با طب اسلامی آشنا شدم از اون جایی که واقعا به طب اهل بیت  اعتقاد دارم اونو ادامه دادم به قم اومدم و داروهای بیماری ms رو گرفتم

داروهام ایناست:جامع مرزنجوش و قطره آن

که نه شب هم قطرشو ریختم و هم خوردم .سویق جو و گندم رو هم صبح ناشتا میخورم

قطره سداب سرکه و بنفشه رو هم دارم.برای بخور حضرت مریم هم یکبار پیام فرستادین و اومدم قم ولی الان بیشتر از دوهفته شده و دیگه خبری نیست.ببخشید که زیادی حرف زدم میخواستم بپرسم من تا کی باید اینا رو مصرف کنم؟

2 و اینکه من قصد بارداری دارم می خواستم بپرسم به صلاحه؟ و چه کاری باید قبل بارداری انجام بدم؟3 و اینکه برای بیماران ام اس سزارین خوبه یا زایمان طبیعی؟ ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام این دارو ها را استفاده کنید. باید از داروی پیامبر ص و شافیه هم حتما استفاده کنید. بخور هم مرتب شرکت کنید

خیر مشکلی ندارد. طبیعی مشکلی ندارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

سلام.کسی که ام اس داره و قصد بارداری و تزریق آمپول.در پزشکی میگن 3ماه بعد از قطع دارو بارداری اتفاق بیافته در طب اسلامی چه کار کنیم که تاثیرات منفی دارو از بدن کاملا دفع بشه که خدایی نکرده به بچه آسیبی نرسه.؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/07, 22:47:25، یاسمن گفته است :

سلام.کسی که ام اس داره و قصد بارداری و تزریق آمپول.در پزشکی میگن 3ماه بعد از قطع دارو بارداری اتفاق بیافته در طب اسلامی چه کار کنیم که تاثیرات منفی دارو از بدن کاملا دفع بشه که خدایی نکرده به بچه آسیبی نرسه.؟

سلام باید با استاد مشورت کنید.

اگر داروهای اسلامی را مدتی مرتب مصرف کنید و بخور شرکت کنید و نیازتان به داروی شیمیایی قطع شود طبیعتا وضعیت مطلوبی خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام دوست عزیز.خانم روزنه.لطفا نتیجه درمانتون رو بیان کنید و اینکه شما داروهای شیمیایی هم استفاده میکنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام خانم یاسمن

ببخشید که دیر شد.راستش من تازه ام آر آی دادم هروقت نتیجه ش اومد میگم.البته اون داروهایی که گفتم و استفاده کردم و دیگه نه سردردی دارم نه تاری دید.امیدوارم که تو ام آر آی هم جواب بگیرم.البته من داروی پیامبر و شافیه رو پیدا نکردم.از داروهای شیمیایی هم فقط آمپول کوپامر استفاده میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام دوست عزیز.برات دعا میکنم به حق امام هادی که امروز روز تولدش همه چیز خوب پیش بره.حتما نتیجه ام ار ای تو بگو برات دعا میکنم.اصلا ناامید نباش تازه داروهاتو شروع کردی .منم تصمیم گرفتم اگه خدا بخواد و شرایط جور شد حتما برم خدمت ایت الله تبریزیان.برای من هم دعا کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام خانم یاسمن عزیز

از ته دلم براتون دعا میکنم و آرزوی سلامتی دارم.حقیقتش منم ویزیت نشده بودم اون دفعه هم داروهامو شخص دیگه ای گرفته بود.ولی چند روز پیش اتفاقی زنگ زدم و شنبه از آیت اله تبریزیان وقت گرفتم.خودشون ویزیت کردن.همون داروها رو دادن.گفتن خونتون جن داره.گفتن کبوتر نگه دارین تو خونه.  راجع به بارداری هم پرسیدم گفتن هیچ مشکلی نداره گفتن فقط سویق گندم و جو بخور .راستی اگه فضولی نباشه میتونم از شدت بیماری و سن تون بدونم.امیدوارم به حق امام زمان همه بیمارا شفا بگیرن و شمام خیلی زود ان شاالله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست