رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

باسلام  

ببخشید من یه سوال داشتم نزدیک سه سال هست که از وسطهای ماه رمضان به سرفه میافتم وتا دو سه ماه دارم امسال هم همینطور با گرفتن روزه به سرفه افتادم وتا الان ادامه داره حالت تک سرفه وگرفتگی سینه معذرت میخوام بعضی وقتها هم کنترل ادرارم را با سرفه از دست میدهم   لطفا یه راه حل اساسی بدید چون خیلی چیزا خوردم  بنفشه و پنیرک  پیاز وعسل  بارهنگ  هیچ فایده ای نداشته گفتن کامبوجا خوبا فکر میکنم میخورم بدتر میشم لطفا من را راهنمایی کنید  متشکرم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

hm
  • 0

باسلام مادرم برونشيت مزمن دارد وحدود 20سال است سرفه همراه با خلط دارد برايش داروي جامع گرفتيم حال چقدر بايد از اين داروي جامع استفاده كنيم وزيره چقدر بايد دم كنيم يه جانوشته بود جامع به اندازه يك دانه گندم درسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 13 ساعت قبل، صادقي 95 گفته است :

باسلام مادرم برونشيت مزمن دارد وحدود 20سال است سرفه همراه با خلط دارد برايش داروي جامع گرفتيم حال چقدر بايد از اين داروي جامع استفاده كنيم وزيره چقدر بايد دم كنيم يه جانوشته بود جامع به اندازه يك دانه گندم درسته

باید تا خوب شدن استفاده کند . مدت درمان بسته به شدت بیماری است.

خیر جامع باید همان مقداری که تجویز می شود استفاده شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ببخشيد ما براي برونشيت مزمن مادرم داديم يه نفر از داروخانه استاد داروي جامع گرفته دارويي كه دادن به اندازه يك قاشق چايخوري ميشه حالا از شما ميپرسم كه ما از اين داروچقدر ورازيانه چقدر وچطور بديم مادرم بخورد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/01, 18:10:42، صادقي 95 گفته است :

ببخشيد ما براي برونشيت مزمن مادرم داديم يه نفر از داروخانه استاد داروي جامع گرفته دارويي كه دادن به اندازه يك قاشق چايخوري ميشه حالا از شما ميپرسم كه ما از اين داروچقدر ورازيانه چقدر وچطور بديم مادرم بخورد 

دارو به اندازه یک نخود کوچک است .  دو قاشق غذا خوری رازیانه را در دو لیوان آب میجوشانیم تا یک لیوان شود ، سپس جامع را مانند قرص خورده و آب رازیانه را در همان حالت گرم بودن -مثل چای- روی آن می خوریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/01, 18:10:42، صادقي 95 گفته است :

پس داروي جامع كه در ظرف خيلي كوچك هستند براي يك بار استفاده مي شوند حال براي سرفه همين يك بار استفاده كافيه يا بايد دوباره براي استفاده دوم يك داروي جامع ديگر تهيه كنيم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/07/06, 21:43:43، صادقي 95 گفته است :

پس داروي جامع كه در ظرف خيلي كوچك هستند براي يك بار استفاده مي شوند حال براي سرفه همين يك بار استفاده كافيه يا بايد دوباره براي استفاده دوم يك داروي جامع ديگر تهيه كنيم

بسته به بیماری . اگر با یک بار خوب شد که شد اگر نشد دو یا سه بار مصرف شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست