رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام

با تشکر از زحمات شما عزیزان

بنده بیشتر بیشتر اوقات سال را آبریزش بینی دارم که در فصول سرد و هوای سرد زیاد می شود و در بقیه اوقات به صورتی است که جاری نمی شود ولی داخل بینی است و شبیه به گرفتگی بینی خفیف است .بعضی اوقات هم آبریزش به صورت ناگهانی بسیار زیاد می شود.لطفا علت و درمان آن را بیان فرمایید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
مهمان   
مهمان
در در 1395/06/09, 19:58:07، یا مهدی (عج) گفته است :

سلام

بنده بیشتر بیشتر اوقات سال را آبریزش بینی دارم که در فصول سرد و هوای سرد زیاد می شود و در بقیه اوقات به صورتی است که جاری نمی شود ولی داخل بینی است و شبیه به گرفتگی بینی خفیف است .بعضی اوقات هم آبریزش به صورت ناگهانی بسیار زیاد می شود.لطفا علت و درمان آن را بیان فرمایید.

با تشکر

با سلام صاف کننده خون مصرف کنید .

صاف کننده خون = (کاسنی 5 واحد ، برگ چغندر 5 واحد ، عناب، کاهو + زرشک و آلو سیاه از مجموع این ها حدودا یک یا دو قاشق مربا خوری هر شب قبل از شام و یک قاشق غذا خوری قبل از ناهار)

تندرست باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 1
در در 1395/06/09, 19:58:07، یا مهدی (عج) گفته است :

سلام

بنده بیشتر بیشتر اوقات سال را آبریزش بینی

سلام استفاده از صاف کننده خون مفید است. استفاده از داروی طُریفل سریعا آبریزش را قطع می کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
در در 1395/09/09, 11:16:07، یا مهدی (عج) گفته است :

سلام

بسیار ممنون از پاسخگویی شما

علاوه بر مطلب بیان شده تقریبا مدت زیادی است

سلام بله با هم در ارتباط هستند. اگر از روغن بنفشه کنجدی هم استفاده شود برای برگشت و بهتر شدن بویایی بسیار خوب است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/12, 19:26:48، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام استفاده از صاف کننده خون مفید است. استفاده از داروی طُریفل سریعا آبریزش را قطع می کند.

سلام

بسیار ممنون از پاسخگویی شما

علاوه بر مطلب بیان شده تقریبا مدت زیادی است که حس بویاییم به شدت ضعیف شده و تقریبا بوها را به سختی احساس می کنم.نمیدانم که این موضوع ارتباطی با آبریزش بینی دارد یا خیر.در هر صورت لطفا درمان آن را بیان فرمایید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست