رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

باسلام،خانمی هستم که مشکلی دارم واون  اینکه سینه های کوچکی دارم ونمیدونم چرا شایدبخاطر اینکه بدنم هرمون مردانه تولید میکنه وخیلی رنج میکشم بخاطراین موضوع میشه لطفا منو راهنمایی بکنین! ایااستاد داروی گیاهی برای این مشکل من دارن! ممنون میشم اگه جواب بدین و نمیدونستم این سوال وکجا مطرح کنم تا اینکه این بخش و انتخاب کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
در در 1395/06/27, 09:34:45، یا مهدی (عج) گفته است :

سلام

در کانال تلگرام استاد تبریزیان شماره تلفن جهت خرید تلفنی قرار داده شده است.

سلام

بنده در حال حاضر 5-6 کانال منتسب به آیت الله تبریزیان سراغ دارم که هیچ کدوم هم اون یکی رو تایید نمیکنه! 

خب الان کدام کانال ها مورد تایید آیت الله تبریزیان  هستند؟ و توسط شاگردان ایشون اداره میشوند؟ که حداقل نظارتی بر محتویات کانال باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

يه پودري هست به اسم بزرگ كننده كه از داروخانه ي استاد ميتونيد تهيه كنيد،من تازه خريدم انشاالله كه مشكل حل ميشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام

لطفا فقط با تایید کارشناس محترم به این پاسخ اطمینان کنید.

برای بزرگ کردن هر عضوی از بدن از جمله سینه باید از داروی بزرگ کننده استفاده کرد.این دارو خونرسانی را به موضع افزایش می دهد و سبب بزرگ شدن عضو مورد نظر می شود. باید قبل از استفاده هم مقداری با آب گرم محل را مالش و فشار داد (و بعد خشک کرد) تا خون رسانی به عضو زیاد تر شود و جواب دهی دارو بهتر شود.این دارو را میتوان  با مراجعه حضوری و یا سفارش آن از طریق تلفن تهیه کنید.اگر بدن شما هورمون مردانه ترشح می کند برای درمان آن منتظر پاسخ کارشناس محترم باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

بله باید از داروی بزرگ کننده استفاده شود. مطلب کاربر یا مهدی هم کاملا درست است.

هرمون مردانه مشکلی در روند این مسئله ندارد هر چند اصلاح شود موثر است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 22 ساعت قبل، MΔŘ¥ گفته است :

باسلام.من امكان اين وندارم كه به قم بيام. چطوری میتونم این دارو رو تهیه کنم؟

سلام

در کانال تلگرام استاد تبریزیان شماره تلفن جهت خرید تلفنی قرار داده شده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

#بزرگ_کردن_اعضای_بدن و درمان #کوچکی_باسن و #کوچکی_سینه و #کوچکی_لبها و #کوچکی_گونه و #کوچکی_آلت:
۱-داروی بزرگ کننده (خولنجان) را با روغن زیتون اصل خمیر کرده و به موضع بمالید و روی آن پلاستیک بکشید و شب تا صبح بماند سپس بشویید.، حداقل چهل روز. اگر اثر ندیدید دستورات بعدی را انجام دهید.
۲-روغن حجیم کننده استاد عباس زاده
۳-برای سینه ها، بادکش گرم یک روز در میان دور تا دور سینه ها انجام دهید یا اینکه با یک لیوان بزرگ کل حجم سینه را درون آن قرار داده و بادکش کنید.
۴-فشار دادن عضو موجب بزرگی آن می‌شود. که در روایات اشاره شده. بهتر است فشار اصولی باشد تا موجب آسیب به بافتهای بدن نشود. البته تمرینات ورزشی که موجب فشار بر ناحیه مد نظر است به همین پلیل موجب رشد عضو میشود.
۵-باید لاغری و کم خونی و کمبود شحم کلیه خود را درمان کنید.
 ۶-برای آلت مردان همان خولنجان و روغن حجیم کننده توصیه می‌شود.
۷-برای گونه ها، سینه ها و باسن و لبها، همان خولنجان یا روغن حجیم کننده توصیه می شود.

marzanjoosh@

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0