رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
کریم

نحوه ی استفاده دارو

سوال

سلام

این نسخه ای که آیت الله تبریزیان برای من تجویز کرد

نسخه ی سمت چب برای بچه دار شدن و نسخه ی سمت راست برای مشکلی که در حنجره من که حدود ۱۰ یا ۱۱ است که صدام نازک و زنانه شده البته صدای بم هم دارم.به دکتر مراجعه کردم و عکس از حنجره ام گرفت گفت حنجره ات باید بیاد پایین تا در جای خودش قرار گیرد. اما استاد تبریزیان فرمود که مشکل از غده ای در کبد یا کلیه شماست که البته شک از من است که دقیقا کدام را اشاره کرد.

لطفا لیست دارو ها را برای بنده به صورت دو نسخه ی مجزا بیان کنید چون قابل قرائت برای بنده نیستند. که بدونم کدام داروها را گرفتم و کدام را هنوز نگرفتم. 

تین فیل آیا در نسخه وجود دارد؟

اگه نکته ای هست مدنظرتون بفرمایید که راهنمایی بشم. ممنون

IMG-20170121-WA0022.jpg

IMG-20170121-WA0021.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/11/03, 00:12:21، کریم گفته است :

سلام

این نسخه ای که آیت الله تبریزیان برای من تجویز کرد

نسخه ی سمت چب برای بچه دار شدن و نسخه ی سمت راست برای مشکلی

سلام بله، نسخه عبارت است از:

برای صدا : غرغره آب انغوزه ، غرغره آب نخود ، شیر گاو ، روغن شحم گاو حتما قلوه پی مرتب ، نوره (هفته ای یک بار یا دو هفته ای یک بار)

برای فرزند دار شدن: مرکب 4 ، کور ، کاسنی ، تین فیل ، دستور دعایی و غذایی فرزند دار شدن ، واریکوسل

توصیه هایی که برای صدا گفته شده باید مرتب انجام شود مثلا هر شب آب نخود و آب انغوزه غرغره شود. شیر گاو خصوصا گاو محلی یا بهتر از آن گاو چرا استفاده شود و نوره هم مرتب استفاده شود البته باید نوره اصل باشد نه نوره ای که کیفیت خوبی ندارد. نور ای که در داروخانه استاد تهیه شده خیلی خوب است. روغن قلوه پی هم روغنی است که از چربی دور کلیه گاو گرفته می شود و باعث تقویت بدن و غده کلیوی انسان و به تبع تقویت صدا می شود. توصیه ها را مرتب انجام بدهید ان شا الله اثر خوبی خواهد داشت.

:581df89fd5141_EmojiSymbols-17(Copy): تهیه آب انغوزه : یک نخود انغوزه را در یک لیوان آب ولرم حل کنید ، صاف کنید و غرغره کنید

:581df89fd5141_EmojiSymbols-17(Copy): تهیه آب نخود : نخود را شب تا صبح در آب بخیسانید و آبش را جدا کنید و هر شب غرغره کنید

برای فرزند دار شدن دستور استفاده روی جعبه ها هست، دستور دعایی و غذایی هم اگر دریافت نکرده اید در مطالب سایت قرار داده شده.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm