رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0

سوال

سلام. من دوبار جراحی مغز کردم و دو سال از آخرین جراحی می گذره. الان 4 ماهه دست چشم از کار افتاده. ماهیچه هاش تحلیل رفتن، توان حرکتی کمی داره . انگشتام از کنترل من خارجن. رفتم قم، یکی از شاگردان استاد تبریزیان، گفتن که باید عصب تراپی کنی. رفتم شهر ری ، عصب تراپ تلاش کرد ولی موفق نداشت و گفت که مشکل از مغزه که فرمان نمی ده. یکی از شاگردان استاد در شهر ری ، نسخه تجویز کردن و چندین دااروی مغز نوشتن از جمله داروی حضرت، قطره ی مرزنجوش جامعه، شافیه با آب مرزنجوش. . چند تا سوال دارم: 1: امروز برای اولین بار قطره ی مرزنجوش جامع رو داخل بینی ریختم. ولی اول سوزش شدید بینی، درد وحشتناک چشم، درد سینوزیت و فشار و درد در ناحیه مغز حس کردم. کلا حالم خراب شد. گلوم گرفته و حالت تهوع داشتم. کلا به حالت غش و تشنج رفته بودم. می خواستم بدونم این علائم طبیعیه؟ خیلی نگران شدم.  2: می شه اول یکی از داروها مثل داروی حضرت رو مصرف کرد، بعد داروی دیگه رو شروع کرد یا همه باید با هم باشن؟ 3: یه سری داروها مثل مرکب 2 و مرکب 4 و امثالهم که از گلو پایین نمی رن، می شه با یه قلپ آب قورت داد؟ ممنون می شم جواب بدین . خیلی مهمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است