رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام فروردین94 برای درمان سینوزیت به مطب حاج آقا تبریزیان مراجعه کردم و ویزیت شدم و ایشان روغن بنفشه کنجدی توصیه کردن بنده هم دوتا از داروخانه مطب خریدم و استفاده کردم ،سردردم کاهش پیدا کرد ولی کاملا قطع نشد و یک مدت که استفاده نکردم مجددا عود کرد،و یک مشکل دیگه که احتمالا به واسطه مصرف زیاد روغن بنفشه برام ایجاد شده حالت اگزما شدید و جوش فراوان چرکی اطراف بینیم ایجاد شده که آزار دهنده شده لطفا پاسخ دوسوال بنده را بدهید؟

1*برای درمان قطعی سینوزیت چیکارکنم؟

2*برای برطرف شدن حالت اگزما وجوش چرکین زیاد اطراف بینی(که احتمالا به خاطر مصرف روغن بنفشه ایجاد شده)چکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/06/28, 19:51:25، hasan1396 گفته است :

با سلام فروردین94 برای درمان سینوزیت به مطب حاج آقا تبریزیان مراجعه کردم و ویزیت شدم و ایشان روغن بنفشه کنجدی توصیه کردن بنده هم دوتا از داروخانه مطب خریدم و استفاده کردم ،سردردم کاهش پیدا کرد ولی کاملا قطع نشد و یک مدت که استفاده نکردم مجددا عود کرد،و یک مشکل دیگه که احتمالا به واسطه مصرف زیاد روغن بنفشه برام ایجاد شده حالت اگزما شدید و جوش فراوان چرکی اطراف بینیم ایجاد شده که آزار دهنده شده لطفا پاسخ دوسوال بنده را بدهید؟

1*برای درمان قطعی سینوزیت چیکارکنم؟

2*برای برطرف شدن حالت اگزما وجوش چرکین زیاد اطراف بینی(که احتمالا به خاطر مصرف روغن بنفشه ایجاد شده)چکار کنم؟

اگر گرفتگی بینی هم دارید باید از روغن بنفشه کنجدی دوباره استفاده کنید و قطره مرزنجوش جامع هم نیاز است

اگزما و جوش به خاطر روغن بنفشه نیست. از صاف کننده خون استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm