رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

سلام استفاده از این روغن جهت رفع ریزیش مو به چه صورت است.بایستی به انتهای مو زد یا به ریشه مو.باتشکر.

در ضمن اگر در تهران نماینده پخش دارو و محصولات استاد هست لطفا آدرس بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام

روغن بنفشه پایه زیتون برای رشد و سیاه شدن موها به انتهای موها ( پوست سر) پس از حمام چند قطره بمالید. خاصیت پخش کنندگی دارد و به تمام مناطق پخش می شود.

"اقایان هفته ای دو مرتبه و خانم ها هر روز"

البته برای سیاه شدن موها روغن زیتون وحشی بهتر است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در 3 ساعت قبل، خادم الحسین گفته است :

سلام

روغن بنفشه پایه زیتون برای رشد و سیاه شدن موها به انتهای موها( پوست سر) پس از حمام چند قطره بمالید. خاصیت پخش کنندگی دارد و به تمام مناطق پخش می شود.

"اقایان هفته ای دو مرتبه و خانم ها هر روز"

سلام 

معذرت میخوام شما خودتون خاصیت مشکی شدن موهای سفید با روغن بنفشه زیتونی رو تجربه کردید ؟ 

من  یه دونه گرفتم . اینقدر مقدارش کمه! نمیدونم باهاش چیکار کنم ؟ !! گذاشتمش جلوی آینه نیگاش میکنم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در ۱ ساعت قبل، سیمین110 گفته است :

سلام 

معذرت میخوام شما خودتون خاصیت مشکی شدن موهای سفید با روغن بنفشه زیتونی رو تجربه کردید ؟ 

من  یه دونه گرفتم . اینقدر مقدارش کمه! نمیدونم باهاش چیکار کنم ؟ !! گذاشتمش جلوی آینه نیگاش میکنم !

سلام . هدف ما از راه انداختن سایت این است که هر فردی نیاز های اولیه خود را خودش بتواند تامین کند. مثلا یکی از نیاز های خیلی ضروری روغن بنفشه است که باید خودتان در خانه تهیه کید و همیشه داشته باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 20 دقیقه قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام . هدف ما از راه انداختن سایت این است که هر فردی نیاز های اولیه خود را خودش بتواند تامین کند. مثلا یکی از نیاز های خیلی ضروری روغن بنفشه است که باید خودتان در خانه تهیه کید و همیشه داشته باشید.

هدف شما قابل تحسین است . ولی متاسفانه نه فرصتش را داریم نه مواد اولیه مرغوب!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 5 ساعت قبل، سیمین110 گفته است :

هدف شما قابل تحسین است . ولی متاسفانه نه فرصتش را داریم نه مواد اولیه مرغوب!

بنفشه ای که در بازار هست خوب است. اگر تمییزش را پید کنید روغن خیلی خوبی می شود درست کرد. روغن تهیه روغن بنفشه هم مهم است. از جای مطمئن تهیه شود خوب است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
sgh    0

سلام، ما روغن بنفشه پایه زیتون درست کردیم، اما بعد از ۴۰ روز که روغن را صاف کردیم بنفشه ها هنوز خشک بودن، ایرادی نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست