رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
amooali

هپاتیت سی

سوال

سلام و عرض ادب

مدتی است فهمیده ام هپاتیت سی دارم. یعنی دکترا بهم گفته اند. برای درمان باید چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 23 ساعت قبل، amooali گفته است :

سلام و عرض ادب

مدتی است فهمیده ام هپاتیت سی دارم. یعنی دکترا بهم گفته اند. برای درمان باید چه کنم؟

باید تا مدتی حدود یک یا دو هفته از مرکب 1 و دم کرده سنا استفاده کنید. پودر کاسنی با عسل یا شکر قرمز یا ماست هم تاثیر خوبی دارد. هر روز دو یا سه قاشق غذا خوری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

ممنون

من مرکب یک را در طول نه روز مصرف کرده ام و در اون مدت سبزیجات ترشیجات خرما لبنیات مصرف نکردم.

دو بسته داروی امام کاظم (ع) ( هرشب یک ساعت قبل از خواب نصف قاشق چای خوری ) مصرف کردم.

دو بسته زنبق مصرف کرده ام.

سویق جو و گندم مصرف کرده ام.

عرق خار مریم و سکنجبین عسلی هم مصرف کرده ام.

آیا روشم درست بوده ؟ در ادامه باید چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 5 ساعت قبل، amooali گفته است :

ممنون

من مرکب یک ..

همه خوب بودند. بسیار عالی. مراقبت های مرکب 1 ، خرما سرکه ماهی و سبزیجا است. لبنیات مشکلی ندارد. هر چند برای سردی اگر کم شود خوب است

البته عرقیجات مورد تایید طب اسلامی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/05/27, 18:08:59، amooali گفته است :

ممنون

من مرکب یک را در طول نه روز مصرف کرده ام و در اون مدت سبزیجات ترشیجات خرما لبنیات مصرف نکردم.

دو بسته داروی امام کاظم (ع) ( هرشب یک ساعت قبل از خواب نصف قاشق چای خوری ) مصرف کردم.

دو بسته زنبق مصرف کرده ام.

سویق جو و گندم مصرف کرده ام.

عرق خار مریم و سکنجبین عسلی هم مصرف کرده ام.

آیا روشم درست بوده ؟ در ادامه باید چه کنم؟

من مرکب یک و داروی امام کاظم (ع) و زنبق  را هرشب قبل از خواب مصرف کرده ام و سویق را صبح ناشتا مصرف کرده ام.

من بعد از انجام کارهای بالا رفتم آزمایش دادم ولی نتیجه آزمایش با آزمایش قبلی فرقی ندارد. چه کار کنم؟  دوباره موارد بالا از ابتدا مصرف کنم؟

می گویند بیماری م خطرناک است و سریع باید درمان کنم. چه کنم؟

من مرکب یک و داروی امام کاظم (ع) و زنبق  را هرشب قبل از خواب مصرف کرده ام و سویق را صبح ناشتا مصرف کرده ام.

ویرایش شده در توسط amooali

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست