رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
narges_mo

درمان لاغری و ضعف

سوال

با سلام
من خانم ۲۸ ساله ام خیلی لاغرم اشتهام خیلی خوبه ولی چاق نمیشم. خیلی زود بعد خوردن غذا گرسنه میشم.
یبوست دارم، ریزش مو، شبها موقع خواب کف پاهام داغه. تابستان خیلی گرمم میشه اما میلی ب خوردن سردیجات مثل خیار ندارم و معدم کمی دچار مشکل میشه.بیشتر اوقات اطرافیانم وقتی بدنمو لمس میکنن میگویند درون بدنت خیلی داغه.وقتی دست یا پامو زیر آب سرد بگیرم بعد چند دقیقه احساس میکنم استخونهام درد گرفتن و سرد شدن. بدنم خیلی ضعیفه و زود خسته میشم و بدنم احساس کوفتگی داره . فکر و خیال و وسواس فکری زیاد دارم و گاهی شبها از فکر و خیال خوابم نمیبره. خوابم زیاده دیر بیدار میشم وصبحا معمولا شاداب نیستم.
ویتامین د۳ بدنم هم خیلی پایینه.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 2
در 2 ساعت قبل، narges_mo گفته است :

با سلام
من خانم ۲۸ ساله ام ..

برای هر کدام از غلبه طبایع مورد نظر باید داروی خاص خودش استفاده شود.

برای صفرا، صفرابر و برای سودا ، سودابر.

برای اشتها پیدا کردن به غذا داروی هاضوم مناسب است. توصیه های دیگری هم به طور عمومی هست که برای شما بسیار مناسب است:

استفاده از سویق گندم و جو برای تقویت شدن، سویق سنجد، غذای شیر و گوشت.

برای تعادل طبایع ناهار را ترک کنید. و در صورت نیاز مرکب 1 استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 1
در 4 ساعت قبل، narges_mo گفته است :

خیلی متشکرم

فقط یک سوال، این که می فرمایید ترک ناهار کنم ...

می توانید از میوه ها و کمی تنقلات استفاده کنید. اگر شام را خوب بخورید به مرور کم ضعف می کنید . بعد از مغرب شام محسوب می شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
مهمان   
مهمان

با سلام 

استفاده از هلیم و خوردن همزمان خیار با خرما هم مفید است افراد صفراوی مزاج بهتر است کمتر تحرک داشته باشند .بنظر میرسد مرکب 1 را باید استفاده کنید.ناشتا خوردن یک قاشق عسل طبیعی هم فراموش نشود البته مطالب مدیر را اضافه نکردیم بدیهی است آنها هم باید انجام شود که ضروری است . ان شا الله مشکل برطرف خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

خیلی متشکرم

فقط یک سوال، این که می فرمایید ترک ناهار کنم خب بین وعده صبحانه و شام ک گرسنه شدم چی بخورم؟ و ساعت شام حدودا چ ساعتی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

باسلام پسر11ساله دارم که بسیارلاغراست وازهمه هم کلاسی هایش کوتاه تراست پزشکان می گویندکمبود ترشح هورمون رشدداردوبا ید مدت چندماه امپول هورمون رشد تزریق کند شاید بهترشودالبته ارثی هم است ماازعوارض هورمون ترس داریم واین کارراانجام ندادیم یکبارحجامت عام ویکبارهم حجامت ساکرال انجام داده است قراراستحجامت ساق پاهم انجام دهد لطفاماراراهنمایی فرماییداگرلازم هست قم خدمتحضرت ایت الله تبریزیان برسیم ازاستان فارس هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/03, 05:57:47، moradi گفته است :

باسلام پسر11ساله دارم که بسیارلاغراست و

سلام . بله مراجعه کنید و از آمپول استفاده نکنید. سویق سنجد و استخوان ساز بسیار خوب و مفید است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست