رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
Mirzaee

تومور خوش خیم استخوان یا کیست استخوان

سوال

سلام انگشت دستم کیست استخوان دارد که داخل استخوان پوک شده است و بر اثر ضربه دچار شکستگی شده .دکتر گفتند باید عمل کنم و فضای خالی با استخوان دیگر پرشود.آیا با استفاده از داروها درمان می شود که مجبور به عمل نباشم؟کدام دارو؟ طریقه مصرف؟با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در در 1395/07/26, 22:54:45، Mirzaee گفته است :

سلام انگشت دستم کیست استخوان دارد که داخل استخوان پوک شده است و بر اثر ضربه دچار شکستگی شده .دکتر گفتند باید عمل کنم و فضای خالی با استخوان دیگر پرشود.آیا با استفاده از داروها درمان می شود که مجبور به عمل نباشم؟کدام دارو؟ طریقه مصرف؟با تشکر فراوان

سلام . اگر کیست استخوان است و تشخیص این گونه داده شده است از تباشیر و آب هسته سنجد استفاده شود و اگر تومور است باید از داروی ثفا استفاده شود.

استفاده از استخوان ساز به طور مرتب و سویق سنجد و روزی 2 قاشق غذا خوری پودر برگ چغندر لازم و حیاتی است.

اگر با شکستگی استخوان از شکل اولیه خود تغییر حالت نداده است بهبودی بسیار سریع خواهد بود ان شا الله. استفاده از قرص خون هم توصیه می شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

خوردن انجیر هم درکنارسویق سنجد مفید است برای جوش خوردن استخوان.اگرسویق سنجددسترسی نداشتیدیانتونستیدتهیه کنید ازپودرسنجدوشیراستفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام من داروی ثفا و استخوان ساز و قرص خون را همراه با انجیر و پودر سنجد استفاده کردم.از دستم که عکس انداختم خدا رو شکرمشکل شکستگی برطرف شده ولی هنوزمشکل کیست وجود دارد. مشکل اینجاست که یک دکتر گفتند این غده است و الان یک دکتر دیگر گفتند کیست.من هم این مدت از تباشیر استفاده نکردم.

الان اگر از تباشیر استفاده کنم مشکل حل میشود؟میزان مصرف به چه شکل است؟ چون دکترا عقیده دارند که باید عمل کنم.

استاد این هفته ملاقات حضوری در تهران دارند ک مراجعه کنم؟

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست