رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام سوال من در حوزه زخم معده و خونریزی معده است و اینکه اساسا داروی آن چیست ؟ و آیا سویق عدس می تواند ترمیم کننده زخم معده باشد و جلوی خونریزی معده را بگیرد؟

و سوال بعدی اینکه برای برگشت اسید معده چه دارویی موثر است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 20 ساعت قبل، سلامتی پایدار گفته است :

با سلام سوال من در حوزه زخم معده و خونریزی معده است و اینکه اساسا داروی آن چیست ؟ و آیا سویق عدس می تواند ترمیم کننده زخم معده باشد و جلوی خونریزی معده را بگیرد؟

و سوال بعدی اینکه برای برگشت اسید معده چه دارویی موثر است؟

برای درمان زخم معده بایداز داروهای معده از جمله مرکب 2 و جامع و آب زیره و هضم کننده استفاده شود. اگر خونریزی هم دارد استفاده از قرص خون مناسب است. توصیه های زیر مناسب هستند

http://tebeslami.net/عفونت-معده/652

برای برگشت اسید معده مدتی هضم کننده استفاده کنید و غذا را سیر سیر نخوردی. اگر خوب نشد جوز بویا هر شب یک قاشق مربا خوری از پودر شده آن تا یک هفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

سلام من تقریبا 3 سال هست معدم سنگین میشه قفسه سینم درد میگیره و شدید که میشه پشتم درد میگیره تو این حالت نفس تنگی هم دارم..بادگلو هم زیاد میزنم.....جدیدا احساس فشار رو قفسه سینه دارم....ممنون میشم راهنمایی کنید...داروهایی که میگین تو لیست داروهاتون باشه لطفا .میخوام سفارش بدم.

روش استفاده رو هم بگین...

من مطالب سایت رو خوندم همه جا گفته شده جامع امام رضا و آب زیره مرکب دو و هاضوم ...

مرکب دو موجود ندارین ..من فقط هاضوم و جامع امام رضا رو سفارش دادم .اشکالی داره؟؟؟؟..میشه بگین چطور استفاده کنم؟...مخصوصا جامع امام رضا ..یعنی چی آب زیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 21 ساعت قبل، negar گفته است :

سلام من تقریبا 3 سال هست معدم سنگین میشه قفسه سینم درد میگیره و شدید که میشه پشتم درد میگیره تو این حالت نفس تنگی هم دارم..بادگلو هم زیاد میزنم.....جدیدا احساس فشار رو قفسه سینه دارم....ممنون میشم راهنمایی کنید...داروهایی که میگین تو لیست داروهاتون باشه لطفا .میخوام سفارش بدم.

روش استفاده رو هم بگین...

من مطالب سایت رو خوندم همه جا گفته شده جامع امام رضا و آب زیره مرکب دو و هاضوم ...

مرکب دو موجود ندارین ..من فقط هاضوم و جامع امام رضا رو سفارش دادم .اشکالی داره؟؟؟؟..میشه بگین چطور استفاده کنم؟...مخصوصا جامع امام رضا ..یعنی چی آب زیره؟

سلام .جامع با اب زیره یعنی ،حدود دو قاشق زیره سیاه رو در دو لیوان اب ریخته بجوشانید تا یک لیوان بماند  صاف کردهو با یک عدد جامع بنوشید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

جامع به صورت اماده موجوده و اندازه اش تقریبا به اندازه یک نخود کوچیکه .و فکر میکنم یکی دو بار مصرف ان کافی باشه . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست