رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی

سوال

با سلام

حدود یک ماه پیش در مراسم غبار روبی امامزاده مدت زمان زیادی پشت دستگاه پول شماری بودم و پولها موقع شمارش در دستگاه گرد و خاک زیادی داشت. از اون موقع احساس میکنم چیزی شبیه پر یا نخ در گلوم مونده. چند روز اول بد بود و اذیت میکرد که چهار تخمه و نشاسته خوردم. ولی بعد از اون موقع همین حالت پر ثابت مونده. هر کاری هم میکنم نه میتونم قورت بدم نه بیرون بیارم.

با توجه به اینکه ان شاء الله میخوام اربعین عازم بشم. لطفا راهنمایی کنید اونجا دچار مشکل نشم

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
در در 1395/08/22, 13:43:01، mrmahmoud گفته است :

با سلام

حدود یک ماه پیش در مراسم غبار روبی امامزاده مدت زمان زیادی پشت دستگاه پول شماری بودم و

شیر را با انجیر بپزید و غرغره کنید. اگر خوب نشد داروی امام کاظم 3 یا 4 شب استفاده کنید و مرتب شیر بخورید. مثلا یک لیوان شیر را در 5 دقیقه بخورید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0
در در 1395/08/23, 21:55:03، کارشناس طب اسلامی گفته است :

شیر را با انجیر بپزید و غرغره کنید. اگر خوب نشد داروی امام کاظم 3 یا 4 شب استفاده کنید و مرتب شیر بخورید. مثلا یک لیوان شیر را در 5 دقیقه بخورید.

داروی امام کاظم چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام .دارویی است مرکب از هلیله سیاه و راازیانهدر بهار و تابستان و مسطکی در پاییز و زمستان  به همراه شکر سرخ ،به نسبت مساوی ،زبر اسیاب شده .که هر ده روز یک قاشق چایخوری پر در گلو ریخته و بخوابید .بدون اب . این دارو مقاومت بدن در برابر بیماری ها بخصوص بیماری های تب دار را زیاد میکند . وممکن است سالها بگذرد و فرد بیمار نشود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/08/23, 21:55:03، کارشناس طب اسلامی گفته است :

سلام.

به این میگن معجزه طب اسلامی!!

فقط یک شب داروی امام کاظم(ع) رو خوردم صبح که بیدار شدم اثری از این مشکل نبود.

خدا توفیق بده به زنده کنندگان طب اهل بیت علیهم السلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست