رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
مینا

بارداری مجدد با آندومتریوز

سوال

سلام من 37 سالمه 164 قد و64 کیلو وزن الان ساعت 12 تا 8و نیم میخوابم در طول سال تحصیلی 12 شب و 5و نیم بیدار میشم میزان تحرکم متوسطه ورزش نمیکنم نفخ معده معمولا ندارم اگر غذا با آبلیموی صنعتی باشه دچار سوزش معده میشم فشار خون ندارم پریودم مرتبه 26 تا28 روزه سوزش ادرار ندارم ترشح تقریبا همیشه به رنگ سفید یا زرد کم رنگ  خوراکم معمولیه موقع غذاخوردن زیاد انگیزه ندارم فست فود و نوشابه اصلا نمیخورم و به ندرت تو خونه درست می کنم چای اصلا   نمک خیلی کم  به شیرینی میلی ندارم  ادویه کمی استفاده میکنم ترشی خیلی کم ترشی فلفل یا سیر   برنج 2 تا 3 بار در هفته معمولا با مصلحش میخورم بیماری 8 سال پیش لاپاراسکوپی برای آندومتریوز داشتم یک پسر حدود 5 ساله دارم شکمم روزی یک بار کار میکنه میخواستم اقدام به بارداری کنم سونو دادم هم فیبروم و هم دوباره آندومتریوز رشد کرده میخواستم بدانم ایا با این وضعیتم امکان بارداری دوباره دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• -1
در در 1395/05/29, 14:21:15، مینا گفته است :

سلام من 37 سالمه 164 قد و64 کیلو وزن الان ساعت 12 تا 8و نیم میخوابم در طول سال تحصیلی 12 شب و 5و نیم بیدار میشم میزان تحرکم متوسطه ورزش نمیکنم نفخ معده معمولا ندارم اگر غذا با آبلیموی صنعتی باشه دچار

سلام بله ان شا الله. باید از داروی فیبروم و داروی اندومتریوز (اذخر و سماق ) استفاده کنید.

استفاده از باه زنان برای کمک به باردار شدن بسیار خوب است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
hm