رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 1
یاسمن

مقدار مصرف دارو

سوال

سلام.مدت دو تا سه ماهه داروی تقویت عصب و سودابر به صورت ناشتا و صاف کننده ی خون وفشار خون استفاده میکنم از هر کدوم دو قوطی استفاده کردم داروهام تموم شده دوباره تهیه کنم یا همین مقدار مصرف کافیه؟البته مدتی از داروهای ارامبخش شیمیایی استفاده میکردم بعد اشنایی باطب اسلامی از تقویت عصب و سودابر استفاده میکنم و میترسم با نخوردن این داروها مشکلات قبلی من شروع بشه.لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 1
در 12 ساعت قبل، یاسمن گفته است :

سلام.مدت دو تا سه ماهه داروی تقویت عصب و سودابر به صورت ناشتا و صاف کننده ی خون وفشار خون استفاده میکنم

سلام . مشکل اصلی تان را بیان نکردید. به طور کلی برای برگشت نداشتن بیماری باید طبعی که غلبه دارد کنترل شود و ناهار ترک شود، استفاده از دارو به طور طولانی مدتی مناسب نیست بلکه باید از کنترل های غذایی استفاده شود تا نتیجه کامل تر و پایدار تر باشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 1

قبل از آشنایی با طب اسلامی تحت نظر پزشک طب سنتی بودم به من گفتن که تمام اخلاط در هم شدست و باید اصلاح مزاج شوید و غلظت خون شدید دارم مدت چند ماه تحت نظر بودم سودابر برای وسوسه های فکری و استرس به من دادن و منضج صفرا و بلغم.داروهای طب اسلامی را از ارسال دارو تهیه کردم .الحمدالله وسوسه فکری و استرسم کمتر شده ولی مشکل یبوست اصلا بر طرف نشد.چند وقته اخساس گرگرفتگی شدید و بیقراری در خواب دارم این مشکل ممکنه به خاطر غلبه صفرا باشه.؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1

ببخشید مشکل اصلی که باعث شد به سمت طب اسلامی یا سنتی بیام 6ماهی میشه که به علت دو بینی که پیدا کردم پزشکان تشخیص ام اس دادن و خیلی راحت گفتن هیج راه درمانی وجود نداره و باید فعلا امپول تزریق کنید تا شاید در اتی درمانی برای بیماری شما پیدا بشه ولی طب اسلامی و حتی سنتی هر دو باراههای درمانی متفاوت میگن درمان میشه تحت نظر طب سنتی و اصلاح مزاج و تغذیه هستم ولی متاسفانه مشکل گرفتن وقت ویزیت از مطب استاد باعث شده هنوز نتونستم ویزیت بشم.در صورتی که باورم به این طب بیشتره.مدت یه ماهیه مشکل صدا در گوش پیدا کردم امروز برا شنوایی سنجی رفتم بعد سونو و تست شنوایی گفتن دارم دچار مشکل حادگوش در میزان شنوایی میشم که اینم درمانی داره خواهش نیکنم بفرمایید برای این مشکلم چه کار کنم ؟.متشکرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
در 8 ساعت قبل، یاسمن گفته است :

ببخشید مشکل اصلی که باعث شد به سمت طب اسلامی یا سنتی بیام 6ماهی میشه که به علت دو بینی که پیدا کردم

بله. برای کنترل حالاتی که داشتید مانند فکر و خیال و وسواس استفاده از سودابر و ترک ناهار بسیار عالی است.

برای بیماری ام اس باید از داروی پیامبر ص که بهترین دارو در طب اسلامی است در کنار دیگر داروهای کمکی تا مدتی استفاده شود ، ان شا الله درمان خواهد شد.

به مطب استاد مراجعه کنید و توسط شاگردان هم ویزیت شوید می تواند خوب باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در هم اکنون، یاسمن گفته است :

ببخشید مشکل اصلی که باعث شد به سمت طب اسلامی یا سنتی بیام 6ماهی میشه که به علت دو بینی که پیدا کردم پزشکان تشخیص ام اس دادن و خیلی راحت گفتن هیج راه درمانی وجود نداره و باید فعلا امپول تزریق کنید تا شاید...

...

مدیران محترم انجمن لطف میکنن و بهترین پاسخهای مناسب در انجمن رو ب سوالات میدن ولی بد نیست منم چند تا مورد مهمو بگم.

الان که فرصت دارم مشروح عرض میکنم.

1- اینکه گفتید گرگرفتگی میاد سراغتون احتمال داره از فشار خون باشه. باید مواظب باشید چون خطر سکته در اثر اختلال فشار خون مزمن وجود داره.

یکی از بدترین عوامل فشار خون مزمن که باعث اختلال سیستم گردش خون و قلب و اعصاب میشه همین ماده کلرید سدیم (مشهور به «نمک تصفیه شده یددار» که متاسفانه سالهای ساله که در بازارهای کشورما رایج شده و یکی از دلایل اصلی سکته قلبی افراد مسن جامعه هست) که باید اصلا مصرف نکنید و عامل سکته هست. مصرف هر خوراکی و نان و غذایی هم که با استفاده از این نوع نمک تهیه شده باشه باعث ابتلا به بیماری فشارخون مزمن میشه. این فاجعه کاملا مجرب هست و خود من هم گرفتارش شدم.

ولی «نمک طبیعی تصفیه نشده» که مدتیه من هم مصرف میکنم اصلا این عیب رو نداره به هیچ وجه. منظور از "تصفیه نشده" تصفیه نشدن از لحاظ ترکیب شیمیایی هست وگرنه میشه نمک طبیعی رو که از طبیعت برداشت میشه از لحاظ فیزیکی تصفیش کرد (اگر تمیز و یکدست نباشه) یعنی سنگریزه ها و ذرات اضافی مخلوط با نمک جدا بشه با استفاده از روش حل کردن در آب و ته نشین شدن اضافات و رد کردن از صافی و نهایتا جوشاندن و غلیظ و خشک کردن.

2- اصلا نباید آمپول های رایج برای ام.اس تزریق بشه چون مثل خیلی از آمپولهای غیرطبیعی دیگه بسیار مضره و احتمال داره سرطان خون هم بیاره.

3- شاید نیاز به حجامت هم داشته باشید. احتمالا لازم باشه.

4- از مصرف قندوشکر سفید باید حتما خودداری بشه.(خیلی از قند و شکرهای قهوه ای رایج در بازار مضرن و اصل نیستن چون به صورت آغشته کردن قند وشکر تصفیه شده شیمیایی به ملاس تهیه میشن پس مثل قند وشکر سفید هستن و مضرن. فقط یک سری از قند و شکرهای قهوه ای که بدون هیچگونه فرآیند شیمیایی و افزودنی شیمیایی فرآوری شده باشن قابل قبول هستن که متاسفانه در بازار کمه و زیاد نیست.)

5- پرهیزات و ممنوعات عمومی دیگر هم حتما باید رعایت بشه.

6- غلبه سودا کاملا باید برطرف بشه.

7- خود سونوگرافی ذاتا آزمایش خیلی مضریه و لزومی هم نداشته و دکترها به اشتباه سونو تجویز میکنن. وقتی مشکل صدا و گوش پیدا شد باید برای درمانش اقدام بشه ونیازی به سونو نیست مگراینکه یک طبیب متعهد طب اسلامی مثل آیت الله تبریزیان خودش بهتون گفته باشه که باید سونو انجام بدید.

برای درمان مشکلات شنوایی و گوش روشهای طبیعی و اسلامی عالی و مناسبی وجود داره که البته من چون طبیب نیستم و صلاحیت نسخه دادن رو ندارم توضیح بیشتر نمیدم. فقط محض اطلاع کلی گفتم.

8- هدف طب اسلامی «درمان بیماری» هست و مساله «نیاز به مصرف مستمر و مداوم دارو» در طب اسلامی جا و معنا نداره. 

مساله «نیاز به مصرف مداوم و مستمر دارو (حتی تا پایان عمر) » تفکر کاملا اشتباهیه که پزشکی مدرن غربی و کمپانی های مطرح داروسازی جهان که متحد صهیونیزم جهانی هستند از طریق نفوذ به دانشگاه های جهان  در فکر و فرهنگ مردم ملتهای جهان به وجود آوردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 21 ساعت قبل، کارشناس طب اسلامی گفته است :

بله. برای کنترل حالاتی که داشتید مانند فکر و خیال و وسواس استفاده از سودابر و ترک ناهار بسیار عالی است.

برای بیماری ام اس باید از داروی پیامبر ص که بهترین دارو در طب اسلامی است در کنار دیگر داروهای کمکی تا مدتی استفاده شود ، ان شا الله درمان خواهد شد.

به مطب استاد مراجعه کنید و توسط شاگردان هم ویزیت شوید می تواند خوب باشد.

خیلی ممنون از حسن توجهتون.آخه مشکل اصلی وقت گرفتن شاید بعضی روزها تا چارصد ,پونصد تماس میگیرم ولی موفق نمیشم.واینکه ویزیت از طرف شاگردان استاد نیاز به وقت قبلی نداره.؟متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 21 ساعت قبل، hamsaaye گفته است :

مدیران محترم انجمن لطف میکنن و بهترین پاسخهای مناسب در انجمن رو ب سوالات میدن ولی بد نیست منم چند تا مورد مهمو بگم.

الان که فرصت دارم مشروح عرض میکنم.

1- اینکه گفتید گرگرفتگی میاد سراغتون احتمال داره از فشار خون باشه. باید مواظب باشید چون خطر سکته در اثر اختلال فشار خون مزمن وجود داره.

یکی از بدترین عوامل فشار خون مزمن که باعث اختلال سیستم گردش خون و قلب و اعصاب میشه همین ماده کلرید سدیم (مشهور به «نمک تصفیه شده یددار» که متاسفانه سالهای ساله که در بازارهای کشورما رایج شده و یکی از دلایل اصلی سکته قلبی افراد مسن جامعه هست) که باید اصلا مصرف نکنید و عامل سکته هست. مصرف هر خوراکی و نان و غذایی هم که با استفاده از این نوع نمک تهیه شده باشه باعث ابتلا به بیماری فشارخون مزمن میشه. این فاجعه کاملا مجرب هست و خود من هم گرفتارش شدم.

ولی «نمک طبیعی تصفیه نشده» که مدتیه من هم مصرف میکنم اصلا این عیب رو نداره به هیچ وجه. منظور از "تصفیه نشده" تصفیه نشدن از لحاظ ترکیب شیمیایی هست وگرنه میشه نمک طبیعی رو که از طبیعت برداشت میشه از لحاظ فیزیکی تصفیش کرد (اگر تمیز و یکدست نباشه) یعنی سنگریزه ها و ذرات اضافی مخلوط با نمک جدا بشه با استفاده از روش حل کردن در آب و ته نشین شدن اضافات و رد کردن از صافی و نهایتا جوشاندن و غلیظ و خشک کردن.

2- اصلا نباید آمپول های رایج برای ام.اس تزریق بشه چون مثل خیلی از آمپولهای غیرطبیعی دیگه بسیار مضره و احتمال داره سرطان خون هم بیاره.

3- شاید نیاز به حجامت هم داشته باشید. احتمالا لازم باشه.

4- از مصرف قندوشکر سفید باید حتما خودداری بشه.(خیلی از قند و شکرهای قهوه ای رایج در بازار مضرن و اصل نیستن چون به صورت آغشته کردن قند وشکر تصفیه شده شیمیایی به ملاس تهیه میشن پس مثل قند وشکر سفید هستن و مضرن. فقط یک سری از قند و شکرهای قهوه ای که بدون هیچگونه فرآیند شیمیایی و افزودنی شیمیایی فرآوری شده باشن قابل قبول هستن که متاسفانه در بازار کمه و زیاد نیست.)

5- پرهیزات و ممنوعات عمومی دیگر هم حتما باید رعایت بشه.

6- غلبه سودا کاملا باید برطرف بشه.

7- خود سونوگرافی ذاتا آزمایش خیلی مضریه و لزومی هم نداشته و دکترها به اشتباه سونو تجویز میکنن. وقتی مشکل صدا و گوش پیدا شد باید برای درمانش اقدام بشه ونیازی به سونو نیست مگراینکه یک طبیب متعهد طب اسلامی مثل آیت الله تبریزیان خودش بهتون گفته باشه که باید سونو انجام بدید.

برای درمان مشکلات شنوایی و گوش روشهای طبیعی و اسلامی عالی و مناسبی وجود داره که البته من چون طبیب نیستم و صلاحیت نسخه دادن رو ندارم توضیح بیشتر نمیدم. فقط محض اطلاع کلی گفتم.

8- هدف طب اسلامی «درمان بیماری» هست و مساله «نیاز به مصرف مستمر و مداوم دارو» در طب اسلامی جا و معنا نداره. 

مساله «نیاز به مصرف مداوم و مستمر دارو (حتی تا پایان عمر) » تفکر کاملا اشتباهیه که پزشکی مدرن غربی و کمپانی های مطرح داروسازی جهان که متحد صهیونیزم جهانی هستند از طریق نفوذ به دانشگاه های جهان  در فکر و فرهنگ مردم ملتهای جهان به وجود آوردن.

همسایه ی مهربان سلام.ممنونم که توجه کردین و خوشحالم از اینکه هنوز هم کسانی هستند که برای همنوعانشون احساس مسولیت میکنن.بله متاسفانه بعضی اوقات فشار خونم بالا میره.خیلی سعی میکنم اصول تغذیه سالمو رعایت کنیم که کمی با وضع موجود سخته.چند روز قبل برا خرید نمک دریا  چند جا رفتم ولی طبیعی رو نتونستم پیدا کنم و میگن بهداشت اجازه نمیده اونها رو بیاریم و متاسفانه نمک موجود با نمک سفید بازار فرق چندانی نداره.ودر مورد شکر قرمز چون خودم شمالی هستم از مراکز تهیه بومی تهیه و مصرف میکنیم ,پزشک شنوایی بعد شنیدن مشکلم گفتن که ربط به بیماریت داره و چون پیشرونده هست درمانی نداره.البته من در ظاهر و با توکل وشکر خدا مشکل خاصی ندارم ولی متاسفانه شب در میان آمپول میزنم که ان شالله با لطف و رحمت خدا و دعای شما انسانهای خوب حتما درمان میشم .متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 11 ساعت قبل، یاسمن گفته است :

همسایه ی مهربان سلام.ممنونم که توجه کردین و خوشحالم از اینکه هنوز هم کسانی هستند که برای همنوعانشون احساس مسولیت میکنن.بله متاسفانه بعضی اوقات فشار خونم بالا میره.خیلی سعی میکنم اصول تغذیه سالمو رعایت کنیم

رعایت اصول تغذیه خیلی مهم است. هر نمکی که امروزه در عطاری ها معمول است حتی سنگ نمک ، از نمک تصفیه شده بهتر است شک نکنید. آلودگی هم تاثیر خاصی ندارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست