رفتن به مطلب
انجمن تخصصی طب اسلامی
  • 0
sahel

بیرون زدگی دیسک

سوال

باسلام بیماری بیرون زدگی دیسک وارتروز کمر باچی درمان میشه روش مصرف استخوان ساز به چه شکلی است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
در 5 ساعت قبل، sahel گفته است :

باسلام بیماری...

سلام . مطالب زیر را مطالعه کنید. استخوان ساز هر شب یک یا دو قاشق مربا خوری

http://tebeslami.net/درمان-دیسک-کمر/1341

اگر با این مطلب درمان نشد باید حجامت مخصوصی انجام شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hm
  • 0

این جریان گرفتن ناخونها دستو پا چجوریه باید هر 20 تا انگشتو ناخونارو بگیریمو در محل بذاریم ؟

نیاز به شستشو ناخونها هم هست ؟

نحوه گرفتن ناخونها هم شرطه مثلا صاف بچینیم با ناخونگیر یا تیکه هم شد مشکلی نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/04, 03:42:42، amir گفته است :

این جریان گرفتن ناخونها

قید و شرط خاصی ندارد . اگر محل خشک باشد هم نیاز به شست و شو ندارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در در 1395/06/06, 21:51:45، کارشناس طب اسلامی گفته است :

قید و شرط خاصی ندارد . اگر محل خشک باشد هم نیاز به شست و شو ندارد.

در در 1395/06/04, 03:42:42، amir گفته است :

این جریان گرفتن ناخونها دستو پا چجوریه باید هر 20 تا انگشتو ناخونارو بگیریمو در محل بذاریم ؟

نیاز به شستشو ناخونها هم هست ؟

نحوه گرفتن ناخونها هم شرطه مثلا صاف بچینیم با ناخونگیر یا تیکه هم شد مشکلی نداره ؟

باسلام آیا ناخن ها باید مستقیم رو بدن قراربگیره یا پارچه ای یا چسب باید زیراون باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 43 دقیقه قبل، نیماجوان گفته است :

باسلام آیا ناخن ها باید مستقیم رو بدن قراربگیره یا پارچه ای یا چسب باید زیراون باشه

سلام

مستقیم

رویش هم یا چسب پهن پارچه ای یا چسب کمر بزنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

سلام .این رو حتما امتحان کنید .من دو سه روز درد سیاتیک شدید گرفته بودم به حدی که تا صبح خوابم نمیبرد .ولی وقتی این نسخه رو انجام دادم در کمتر از یک ساعت درد به کلی ساکت شد .و جالب اینجاست که فبلا اگر مدت کوتا هی خم میشدم ، مثلا برای تزریق یک امپول به شخص دیگه ، برای برگشتن به حالت ایستاده احساس گرفتگی و درد زیادی در کمر داشتم و با احتیاط باید می ایستادم

ولی بعد از چسباندن ناخن ها به مدن بیست و چهار ساعت ، تا الان که حدودا دو ماه میگذره ، مشکل دومم هم حل شده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
در 7 ساعت قبل، m.eshragh گفته است :

سلام .این رو حتما امتحان کنید .من دو سه روز درد سیاتیک شدید گرفته بودم به حدی که تا صبح خوابم نمیبرد .ولی وقتی این نسخه رو انجام دادم در کمتر از یک ساعت درد به کلی ساکت شد .و جالب اینجاست که فبلا اگر مدت کوتا هی خم میشدم ، مثلا برای تزریق یک امپول به شخص دیگه ، برای برگشتن به حالت ایستاده احساس گرفتگی و درد زیادی در کمر داشتم و با احتیاط باید می ایستادم

ولی بعد از چسباندن ناخن ها به مدن بیست و چهار ساعت ، تا الان که حدودا دو ماه میگذره ، مشکل دومم هم حل شده .

ممنون دوست بزرگوار من درد کمر دارم دیسک مهره۴و۵ بعد به زانوم هم میزنه حالا ناخن هام باید کجا بزارم کدوم ناحیه؟تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست